жовтень 01, 2020

Ділимося досвідом: магістранти ФПП прочитали лекцію для студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича

30 вересня 2020 року магістранти спеціальності «Початкова освіта» (зі спеціалізацією «Дошкільна освіта») факультету педагогіки і психології ТНПУ імені Володимира Гнатюка у межах співпраці між ЗВО прочитали лекцію для бакалаврів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Студенти групи мПО–2 розкрили сутність систем дошкільної освіти Швейцарії (Шишак А.), Данії (Дудчук М.), Японії (Довгань Х.), Південної Кореї (Шишак А.) та Австралії (Руденський Р.) і запропонували перспективні ідеї цих країн для розвитку українського дошкілля.

Автор ініціативи  професор О. І. Янкович цікаво розповіла про окремі аспекти діяльності дитячих садків у Польщі. Яскраві та змістовні виступи учасників-лекторів були підкріплені інформативними презентаціями та відео-фрагментами. Технічну підтримку забезпечила кандидат педагогічних наук І. І. Кузьма.

Слухачами лекції, окрім студентів та викладачів ЧНУ імені Юрія Федьковича, стали також колеги із Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Натхненні креативною ідеєю про спільне проведення занять з участю студентів як лекторів, домовилися про продовження співпраці між  ЗВО України такого ж формату.

Щиро дякуємо викладачам та студентам, які долучилися до сьогоднішнього дійства! Точно знаємо, що майбутня взаємодія із закладами вищої освіти буде не менш продуктивною.

Магістрантка відділення «Початкова освіта»

Шишак Андріана

Чи подобається Вам дизайн нашого сайту?

Кількість голосів: 17