жовтень 21, 2020

Співпраця між ЗВО України триває: магістранти відділення «Початкова освіта» провели лекцію для студентства партнерських вишів

19 жовтня 2020 року магістранти другого курсу відділення «Початкова освіта» (зі спеціалізацією «Дошкільна освіта») факультету педагогіки і психології прочитали лекцію про системи дошкільної освіти у зарубіжних країнах для ЗВО України.

Особливості виховання, розвитку та навчання дітей дошкільного віку Швейцарії та Південної Кореї розкрила Андріана Шишак. Оригінальність данської дошкільної освіти продемонструвала Марія Тихоліз. Цікавинками про дошкілля Японії поділилася Христина Довгань. Про перспективні ідеї розвитку дошкілля в Австралії розповів Ростислав Руденський. Автор ініціативи продуктивних зустрічей проф. Олександра Іванівна Янкович розповіла про систему дошкільної освіти нашої близької сусідки Польщі. Технічну підтримку забезпечила канд. пед. наук Ірина Ігорівна Кузьма. Виступи усіх доповідачів були підкріплені яскравими та змістовними презентаціями, корисними для освітян відеофрагментами.

Інтерес до лекції проявили понад 100 осіб. Серед гостей були студенти й викладачі Харківського національного педагогічного університету імені Г. Сковороди, КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради, Херсонського державного університету, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Бродівського педагогічного коледжу. Щоб послухати виступи доповідачів, приєдналися також представники дружньої команди студентсько-викладацького колективу ФПП ТНПУ.

Усі отримали багато яскравих вражень та домовилися про продовження тісної співпраці між ЗВО України у такому ж форматі.

Магістрантка відділення «Початкова освіта»

Шишак Андріана

Чи подобається Вам дизайн нашого сайту?

Кількість голосів: 17