листопад 17, 2020

День студента цьогоріч – такого на ФПП ще не було!

Сьогодні із дотриманням всіх карантинних норм на факультеті педагогіки і психології (відділення "Початкова освіта") відбулося неймовірне святкування.

День студента розпочався онлайн із незвичного деканату у Zoom , під час якого  із вітальним словом виступила "декан на день" М. Демчук. У стінах ФПП відбулася зустріч із тими, для кого це свято вперше. Важливі настанови та солодкі подарунки з передбаченнями презентували для першокурсників декан ФПП В. М. Чайка та його заступник О. Т. Писарчук. Для груп ПО-11 та ПОск-11 магістрантки 2 курсу Шишак А. та Довгань Х. провели квест "Як бути справжнім студентом ФПП". Для ДО-11 та ДОск-11 пару "Вступ до спеціальності" в інтерактивно-розвивальній кімнаті "Смайлик-ТНПУ" провели магістранти Р. Руденський, О. Кріса та У. Демчук.

У межах дня студентського самоврядування здобувачі освіти старших курсів провели онлайн-заняття у ролі викладачів.

З нагоди свята студентський уряд нагородив активістів грамотами та приємними подарунками.

Щиро вітаємо усіх із Міжнародним днем студента! Бажаємо вам складати усі життєві іспити на "відмінно".

Шишак Андріана