Міжнародний день студента 2020 на ФПП

листопад 19, 2020

Міжнародний день студента 2020 на ФПП

Яскраво, цікаво та весело відсвяткували цьогоріч Міжнародний день студента на факультеті педагогіки і психології (відділення "Початкова освіта"). Передаємо вам на світлинах неймовірні враження та щирі емоції.

День студента цьогоріч – такого на ФПП ще не було!

листопад 17, 2020

День студента цьогоріч – такого на ФПП ще не було!

Сьогодні із дотриманням всіх карантинних норм на факультеті педагогіки і психології (відділення "Початкова освіта") відбулося неймовірне святкування.

Співпраця між ЗВО України триває: магістранти відділення «Початкова освіта» провели лекцію для студентства партнерських вишів

жовтень 21, 2020

19 жовтня 2020 року магістранти другого курсу відділення «Початкова освіта» (зі спеціалізацією «Дошкільна освіта») факультету педагогіки і психології прочитали лекцію про системи дошкільної освіти у зарубіжних країнах для ЗВО України.

Викладачка кафедри педагогіки та менеджменту освіти ФПП - учасниця mini EdCamp Chortkiv

жовтень 13, 2020

10 жовтня 2020 року відбувся магістральний mini EdCamp Chortkiv на базі Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені О. Барвінського у дистанційній формі. Серед доповідачів були представники різних регіонів України, які ділилися власним успішним досвідом реалізації нестандартних підходів у вдосконалення освітнього середовища.

День працівника освіти онлайн на факультеті педагогіки і психології!

жовтень 05, 2020

День працівника освіти онлайн на факультеті педагогіки і психології!

Традиційно День працівника освіти (День вчителя) на факультеті педагогіки і психології це грандіозні дійства. Старшокурсники називають це свято другою посвятою, а випускники передають досвід першокурсникам.

З Міжнародним днем соціального педагога!

жовтень 02, 2020

З Міжнародним днем соціального педагога!

Шановні колеги, соціальні педагоги, викладачі та наші випускники ТНПУ ім. В. Гнатюка спеціальності соціальна педагогіка, вітаємо Вас із професійним святом!

Ділимося досвідом: магістранти ФПП прочитали лекцію для студентів ЧНУ ім. Ю. Федьковича

жовтень 01, 2020

30 вересня 2020 року магістранти спеціальності «Початкова освіта» (зі спеціалізацією «Дошкільна освіта») факультету педагогіки і психології ТНПУ імені Володимира Гнатюка у межах співпраці між ЗВО прочитали лекцію для бакалаврів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

День українського дошкілля на факультеті педагогіки і психології!

вересень 28, 2020

День українського дошкілля на факультеті педагогіки і психології!

Цьогоріч День українського дошкілля тернопільські діти нашого міста мали змогу безкоштовно побувати у дитячій інтерактивно-розвивальній ігровій кімнаті "Смайлик-ТНПУ". Маленькі гості брали участь у веселих естафетах, виконували запальні танці-зігріванці, виготовляли святкові листівки, розгадували чудеса інтерактивної підлоги, відчули себе справжніми альпіністами на скеледром.

Дорогі колеги, працівники дошкільної освіти,   вітаємо усіх з Днем українського дошкілля!

вересень 27, 2020

Дорогі колеги, працівники дошкільної освіти, вітаємо усіх з Днем українського дошкілля!

Від мудрості керівника дошкільного закладу, педагогічної майстерності, турботливості, уваги, розуміння вихователів та їх помічників, допомоги батьків залежить щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини.