Співпраця ФПП ТНПУ та ЗДО м. Тернополя продовжується: здобувачі освіти відвідали заняття з логіко-математичного розвитку

жовтень 26, 2023

У межах курсу «Теорія і методика формування елементарних математичних уявлень у дітей дошкільного віку» (викладачі – О. Писарчук та А. Шишак) здобувачі освіти групи ПО-41 відвідали Тернопільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №12 «Пізнайко» та ЗДО №18 м. Тернопіль.

З Днем освітянина-2023!

жовтень 01, 2023

З Днем освітянина-2023!

Факультет педагогіки і психології ТНПУ щиро вітає усіх, хто має горде ймення - ВЧИТЕЛЬ! У час темряви ви даруєте світло знань, віри та впевненості в майбутньому. Хай ваш шлях буде легким, а серце - сповнене любові до того, що робите щодень!

Першокурсники ФПП долучилися  до студентської спільноти ТНПУ

вересень 26, 2023

Першокурсники ФПП долучилися до студентської спільноти ТНПУ

22 вересня відбулася урочиста посвята на факультеті педагогіки і психології. Понад 100 першокурсників офіційно прийняли присягу та стали студентами. Захід відбувся на базі спортивно-оздоровчого закладу «Сокіл», що на Тернопільщині.

Святкування Всеукраїнського дня дошкілля у

вересень 25, 2023

Святкування Всеукраїнського дня дошкілля у "Смайлику-ТНПУ"

Коли щасливі діти – щасливі усі! Сьогодні у дитячій інтерактивно-розвивальній кімнаті «Смайлик-ТНПУ» було неймовірно радісно: яскраво продовжувалося святкування Всеукраїнського дня дошкілля.

Із Всеукраїнським днем дошкілля-2023!

вересень 24, 2023

Із Всеукраїнським днем дошкілля-2023!

Нехай в реальності та спогадах буде тільки щасливе дитинство! Із вдячністю ЗСУ – Ваш ФПП

НадзвиЧАЙно ціКАВА зустріч першокурсників ФПП з деканом

вересень 21, 2023

НадзвиЧАЙно ціКАВА зустріч першокурсників ФПП з деканом

Де ще може бути так атмосферно, як не на ФПП?! Сьогодні на факультеті педагогіки і психології ТНПУ відбулася надзвиЧАЙно ціКАВА зустріч наших першокурсників з деканом!

Відбулась офіційна посвята у першокурсники ФПП ТНПУ 2023

вересень 02, 2023

Відбулась офіційна посвята у першокурсники ФПП ТНПУ 2023

Сьогодні з приємністю згадуємо вчорашній день – свято, яке знаменує початок нового навчального року для кожного здобувача освіти, свято, яке сповнене нотками суму, тому що закінчилися безтурботні літні дні, та радістю від очікування нових життєвих вражень.

Відбулося свято вручення дипломів бакалаврам ФПП ТНПУ

липень 06, 2023

Відбулося свято вручення дипломів бакалаврам ФПП ТНПУ

У теплій атмосфері відбулося свято вручення дипломів бакалаврам факультету педагогіки і психології ТНПУ. Понад 200 випускників денної та заочної форм навчання отримали омріяні офіційні документи про закінчення ЗВО.

Успішно завершила роботу екзаменаційна комісія з атестації випускників ОР

червень 23, 2023

Успішно завершила роботу екзаменаційна комісія з атестації випускників ОР "бакалавр" (012, 013)

Успішно завершила свою роботу екзаменаційна комісія з атестації випускників освітнього рівня «бакалавр» факультету педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка зі спеціальностей 012 Дошкільна освіта (голова - доц. О. Писарчук) та 013 Початкова освіта (голова - доц. Т. Гладюк) (денна і заочна форми навчання).