листопад 23, 2021

Триває навчально-педагогічна практика студентів 2-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта» та студентів Київського національного університету ім. М. Драгоманова, які беруть участь в програмі студентської академічної мобільності (SAM Україна) як складової програми House of Europe (фінансування Європейським Союзом).

Студентам ФПП про підготовку до ЄВІ

листопад 22, 2021

Студентам ФПП про підготовку до ЄВІ

Успішно складений єдиний вступний іспит з іноземної мови – умова вступу у магістру. Найкраще про нього можуть розповісти саме магістранти,які успішно склали його. Тому сьогодні на факультеті педагогіки і психології відбувалася зустріч магістрантки спеціальності "Початкова освіта" Христини Кривої із майбутніми випускниками бакалаврату.

На ФПП ТНПУ відбувся День відкритих дверей!

листопад 15, 2021

На ФПП ТНПУ відбувся День відкритих дверей!

Сьогодні на факультеті педагогіки і психології ТНПУ онлайн відбувся День відкритих дверей. Пряма трансляція заходу відбувалася на Facebook-сторінку ФПП. У супроводі чудової мелодії розпочав зустріч декан Факультету проф. В. М. Чайка.

Практика психологів бізнесу і управління

листопад 15, 2021

Практика психологів бізнесу і управління

Освітні програми першого і другого рівнів вищої освіти «Психологія бізнесу і управління» на факультеті педагогіки і психології були запроваджені внаслідок практичного запиту бізнес-структур. Саме тому ці програми реалізуються у тісному співробітництві із бізнесменами і управлінцями практиками.

Факультет педагогіки і психології ТНПУ запрошує на День відкритих дверей!

листопад 10, 2021

Факультет педагогіки і психології ТНПУ запрошує на День відкритих дверей!

Уже в понеділок, 15 листопада 2021, відбудеться День відкритих дверей на факультеті педагогіки і психології! Деталі - в оголошенні!

Диктант національної єдності на факультеті педагогіки і психології ТНПУ

листопад 09, 2021

Диктант національної єдності на факультеті педагогіки і психології ТНПУ

Студентсько-викладацький колектив факультету педагогіки і психології під керівництвом М. М. Юркова офлайн та онлайн долучився до написання Диктанту національної єдності. Із вітальним словом виступив декан ФПП проф. В. М. Чайка.

Вітаємо із Днем української писемності та мови!

листопад 09, 2021

Вітаємо із Днем української писемності та мови!

Свято встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови».

Майбутні психологи бізнесу і управління зустрілися із психологом Тетяною Білінською

жовтень 29, 2021

Знаний в Тернополі психолог, спеціаліст по роботі з персоналом Тетяна Білінська провела дуже насичену, практично спрямовану лекцію для студентів факультету педагогіки і психології.

жовтень 20, 2021

"SAM Україна": представники ФПП ТНПУ відвідали ЗДО «WonderLand»

Під час робочого візиту представники факультету педагогіки і психології ТНПУ ім. В. Гнатюка відвідали ЗДО «WonderLand» у м.Київ, у якому проходять практику студентки ФПП ТНПУ, які беруть участь у програмі обміну студентів "SAM Україна" та зараз навчаються у НПУ ім. М. Драгоманова.