Перше вересня – у незвичному форматі на ФПП!

вересень 01, 2021

Перше вересня – у незвичному форматі на ФПП!

Відбулася надзвиЧАЙно ціКАВА розмова з деканом на факультеті педагогіки і психології. У похмурий день, коли за вікном прохолодний дощ, першокурсники за чашкою гарячої кави та чаю поспілкувалися з Володимиром Мирославовичем. Цікаві розповіді про студентські будні, кумедні історії, яскраві моменти – про це та багато іншого поговорили присутні.

Відбулася урочиста посвята першокурсників ФПП ТНПУ

серпень 29, 2021

Відбулася урочиста посвята першокурсників ФПП ТНПУ

Коли перегорнута остання сторінка книги, це стає щасливою можливістю розгорнути нову. Так і останні літні дні цьогоріч ознаменувалися для першокурсників початком нового – вони стали студентами факультету педагогіки і психології ТНПУ.

Проєкт ФПП ТНПУ переміг у пітчингу проєктів від Британської Ради

серпень 07, 2021

Проєкт ФПП ТНПУ переміг у пітчингу проєктів від Британської Ради

Раді поділитися, що ідея створення дитячого квест-табору «Friends» перемогла в обласному пітчингу проєктів соціальної дії 2021 року.

У вирі позитивних емоцій: дитячий табір «Смайлик -ТНПУ» в дії!

серпень 04, 2021

У вирі позитивних емоцій: дитячий табір «Смайлик -ТНПУ» в дії!

Неймовірно насичений тиждень відбувся на факультеті педагогіки і психології в ТНПУ з 26 по 30 липня, адже відкрився дитячий табір для дошкільнят «Смайлик -ТНПУ». Емоцій не стримуватимемо, бо тільки в ТНПУ є відважна громада, яка не боїться робити найкраще для найменших.

Яскраво завершилася робота літнього табору «Промінчик» на ФПП ТНПУ!

червень 30, 2021

Яскраво завершилася робота літнього табору «Промінчик» на ФПП ТНПУ!

Вчора останній день працював літній табір з денним перебуванням «Промінчик» на факультеті педагогіки і психології ТНПУ ім. В. Гнатюка. Упродовж 10 днів вихованці табору брали участь у виховних заходах, конкурсах, естафетах.

На ФПП ТНПУ успішно завершилися державні іспити у бакалаврів

червень 19, 2021

На ФПП ТНПУ успішно завершилися державні іспити у бакалаврів

Сьогодні на факультеті педагогіки і психології ТНПУ успішно завершилися державні іспити у бакалаврів. Студенти, які навчалися упродовж 2 або 4 років, отримали омріяні кваліфікації вчителя початкової школи і вихователя дітей раннього та дошкільного віку, вже чекають своїх дипломів.

Вітаємо Ратушняк Наталю Олегівну з успішним захистом кандидатської дисертації!

червень 18, 2021

Вітаємо Ратушняк Наталю Олегівну з успішним захистом кандидатської дисертації!

Вітаємо Ратушняк Наталю Олегівну, асистентку кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти факультету педагогіки і психології, з успішним захистом кандидатської дисертації зі спеціальності 013 Початкова освіта, а також наукового керівника проф.Чайку В.М.

Дитячий табір «Промінчик» на ФПП в дії!

червень 14, 2021

Дитячий табір «Промінчик» на ФПП в дії!

З 14 по 20 червня на базі ФПП діє дитячий літній табір «Промінчик». З дітьми повсякчас професійно працюють студенти факультетів педагогіки і психології, іноземних мов, музичного мистецтва і фізичного виховання.

Відбувся захист кваліфікаційних наукових робіт бакалаврів-психологів

червень 04, 2021

Відбувся захист кваліфікаційних наукових робіт бакалаврів-психологів

Дорогі наші бакалаври-психологи! Щойно завершився захист Ваших кваліфікаційних наукових робіт.