вересень 27, 2020

Дорогі колеги, працівники дошкільної освіти, вітаємо усіх з Днем українського дошкілля!

Від мудрості   керівника    дошкільного  закладу,  педагогічної  майстерності, турботливості,  уваги, розуміння   вихователів та  їх  помічників, допомоги  батьків  залежить щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини.

Саме на вас, любі вихователі, покладено важливе завдання – виховання наймолодших представників українського суспільства. Саме у Ваші очі вдивляються довірливі оченята дітей, саме до ваших слів прислухаються маленькі вихованці.

Тож  бажаємо усім завжди знаходити сили для виконання повсякденних обов’язків, дарувати дітям відмінний настрій, бути мудрими та добрими.  Нехай енергія не вичерпується, а оптимізм допоможе реалізувати всі заплановані завдання в житті. Яскравих днів, душевної теплоти, радості буття, життєвої гармонії та творчих успіхів у такій благородній справі!

І нехай наші діти завжди будуть щасливі!