листопад 10, 2021

Факультет педагогіки і психології ТНПУ запрошує на День відкритих дверей!

Уже в понеділок, 15 листопада 2021, відбудеться День відкритих дверей на факультеті педагогіки і психології!

Деталі - в оголошенні!

Приєднатись можна за посиланням (https://us06web.zoom.us/j/84328346977?pwd=b0NJVlZsOHpGVWFxZHgrcmpZRExmZz09 ) або даними (Meeting ID: 843 2834 6977, Passcode: 971744).

Якщо ти хочеш дізнатися про такі спеціальності як “Дошкільна освіта”, “Початкова освіта”, “Психологія”, “Психологія бізнесу і управління”, “Соціальна робота”, “Менеджмент соціокультурної діяльності”, “Логопедія. Спеціальна психологія”, “Менеджмент”, “Соціальна робота (Соціальне адміністрування у громаді)”, “Соціальна педагогіка”, “Спеціальна освіта (Інклюзивна освіта)”, “Психологія бізнесу і управління” та особливості вступної компанії на них, то чекаємо на тебе!

ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ ПРО:

- вступну кампанію 2022;

- спеціальності та освітні програми;

- наукову та навчальну діяльність;

- можливості для студентів (стипендії, проєкти, гуртки, гранти, тьюторство, волонтерство) та дозвілля.