травень 22, 2020

Інтернет-конференція на факультеті педагогіки і психології ТНПУ

22 травня 2020 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Професійна компетентність учителя Нової української школи : формування, розвиток, становлення».

Зустрічаємо учасників

Учасники Міжнародної конференції.
Учасники міжнародної конференції

До учасників конференції з вітальним словом звернувся ректор університету, доктор філософських наук, професор Богдан Богданович Буяк, а також декан факультету педагогіки і психології, доктор педагогічних наук, професор Володимир Мирославович Чайка.

Модератор конфернції - декан факультету педагогіки і психології Чайка Володимир

Активне обговорення учсниками проблем професійних компетентностей учителя Нової української школи

Результати своїх наукових досліджень представили понад 70 учених та освітян.

Дослідження стосувалися проблем:
- теорії і практики розвитку професійної компетентності вчителя в українській та зарубіжній школі;
- особливостей формування професійної компетентності вчителя-предметника;
- формування професійної компетентності майбутніх учителів у закладі вищої освіти;
- психологічних вимірів та механізмів особистісно-професійного розвитку вчителя.

У фокусі обговорення були професійний профіль вчителя Нової української школи, проєкт Професійного стандарту вчитедя початкових класів закладу загальної середньої освіти та вчителя закладу загальної середньої освіти.

Завідувач кафедри педагогіки
 та менеджменту освіти