жовтень 29, 2021

Майбутні психологи бізнесу і управління зустрілися із психологом Тетяною Білінською

Сьогодні майбутні психологи бізнесу і управління мали прекрасну нагоду отримати знання "з перших рук".
Знаний в Тернополі психолог, спеціаліст по роботі з персоналом Тетяна Білінська провела дуже насичену, практично спрямовану лекцію для студентів факультету педагогіки і психології. Тетяна Мирославівна фахово і компетентно розповіла про особливості soft skills, необхідних для продуктивної професійної діяльності в сучасних умовах, продемонструвала ефективні методи і прийоми роботи з персоналом.
Познайомитись з практичним психологом, побачити сфери застосування психологічних знань, з'ясувати для себе психологічні запити сьогодення - це все мотивує, надихає і долає сил.
Новое изображение
received_354303723137916