березень 12, 2021

На факультеті педагогіки і психології ТНПУ відбувся воркшоп «Інноваційні дидактичні засоби у ЗДО»

Працювати із сучасними дітьми може тільки той педагог, який постійно прагне до особистого професійного розвитку. Під таким лозунгом на факультеті педагогіки і психології ТНПУ відбувся воркшоп «Інноваційні дидактичні засоби у ЗДО» разом зі студентами та аспірантами спеціальностей початкова та дошкільна освіта!

Захід було організовано у новоствореній НУШівській кімнаті, проєкт якої став одним із переможців на «Пітчингу ТНПУ».

Присутні ознайомилися із різноманіттям модерних дидактичних засобів для роботи з дошкільниками, специфікою методики їх використання. Студенти навчилися практично застосовувати запропоновані матеріали, спробувавши себе у ролі вихователів ЗДО.

Усі отримали не лише нові знання, а й море позитивних емоцій.