листопад 28, 2019

На факультеті педагогіки і психології відбулась зустріч в рамках засідання Відкритого дискусійного Клубу успішних людей

У рамках роботи Клубу успішних людей ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулась зустріч студентів із випускниками факультету педагогіки і психології -  Оксаною Добровольською - директоркою школи №14 м. Тернопіль та директором Чортківського педагогічного коледжу - Романом Пахолоком.

Оксана Добровольська розповіла про виявлення та підтримку обдарованих дітей, а також про розвиток дитячої творчості та обдарованості. Також нею був проведений майстер-клас по використанню гри на уроках в Новій українській школі.

Роман Пахолок розповів про те, як створити потужну освітню спільноту, про впровадження принципів Нової української школи в навчання студентів, а також про формування себе як педагога та керівника.

Дякуємо Оксані Іванівні та Роману Івановичу за цікаву та корисну інформацію!