січень 21, 2021

Нові обличчя факультету педагогіки і психології

ФПП ТНПУ розпочав 2021 рік із нових знайомств. 20-21 січня відбулися теплі зустрічі, хоча й в онлайн-режимі, із майбутніми абітурієнтами: випускниками шкіл та бакалаврату.

Із вітальним словом виступив ректор  Б. Б. Буяк, розповівши присутнім про високий рівень та унікальність нашого університету. На питання щодо вступної компанії відповів секретар приймальної комісії Ю. Р. Древніцький. Із матеріально-технічною базою факультету, різноманіттям спеціальностей та особливостями вступу на них майбутніх студентів ознайомив незмінний модератор, декан факультету В. М. Чайка. Про освітні програми ("Дошкільна освіта", "Початкова освіта", "Психологія", "Психологія бізнесу і управління", "Соціальна робота", "Менеджмент соціокультурної діяльності", "Логопедія. Спеціальна психологія", "Менеджмент", "Соціальна робота (Соціальне адміністрування у громаді)", "Соціальна педагогіка", "Спеціальна освіта (Інклюзивна освіта)", "Психологія бізнесу і управління")  розповіли заступники декана (О. Т. Писарчук та Г. Б. Чайковська), завідувачі кафедр (О. І. Янкович, О. В. Гузар, Г. М. Мешко, В. А. Поліщук, Г. К. Радчук), гарант ОП М. О. Орап.

Відкритості та невимушеності спілкуванню надавали щирі усмішки, влучні жарти, ніжний музичний фон зустрічі.

Бажаючі вступати на факультет педагогіки і психології ТНПУ отримали не лише відповіді на питання, які їх цікавили, а й море позитивних емоцій від комунікації.

Чекаємо усіх на вступній компанії влітку та на сторінках наших соціальних мереж: