грудень 01, 2021

Підсумки участі факультету педагогіки і психології ТНПУ ім. В. Гнатюка та педагогічного факультету НПУ ім. М. Драгоманова у програмі «SAM Україна»

Відбулося підбиття підсумків студентської академічної мобільності між факультетом педагогіки і психології ТНПУ ім. В. Гнатюка та педагогічним факультетом НПУ ім. М. Драгоманова. Обмін здійснювався між здобувачами освіти другого курсу бакалаврського рівня спеціальності «Дошкільна освіта».

Підсумкова конференція розпочалася із вітальних слів ректора ТНПУ ім. В. Гнатюка проф. Б. Б. Буяка та декана ФПП ТНПУ проф. В. М. Чайки. Координатор проєкту на ФПП О. Т. Писарчук доповідала про особливості перебігу обміну студентами. До слова також були запрошені декан педагогічного факультету НПУ ім. М. Драгоманова проф. Т. О. Олефіренко, заступник декана педагогічного факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків проф. О.В. Матвієнко, завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти проф. Г.Г. Цвєткова, старший викладач кафедри дошкільної освіти НДУ С.О. Довбня. Про навчальні здобутки студентів розповіли також  їхні викладачі – доц.Кізь О.Б. та викл. Вовк В.О.

Здобувачі освіти, які впродовж двох місяців навчалися за обміном у партнерських вузах, поділилися досвідом участі у програмі. Вони презентували результати власної навчальної діяльності та реалізованої культурної програми. Пізнавальні навчальні заняття, цікаві екскурсії, новий освітній досвід – все це назавжди залишиться в пам’яті дівчат та сприятиме їх професійному становленню.

Представники університетів висловили щирі побажання продовжувати співпрацю в майбутньому.

Програма студентської академічної мобільності (SAM Україна) є частиною програми House of Europe, фінансується Європейським Союзом та реалізується Британською Радою.

Студенти ФПП ТНПУ діляться досвідом участі у програмі SAM Україна
Вітальне слово декана ФПП ТНПУ проф.В.М.Чайки