грудень 21, 2019

Практика – це завжди свято для студентів нашого факультету

Цьогоріч, студенти факультету педагогіки і психології (група ПО-22) проходили педагогічну практику в ЗДО №18 Тернополя. Адміністрація та вихователі закладу радо прийняли нас у свою дружню команду: із доброзичливістю, розумінням та повагою давали цінні поради та настанови, які допомагали у роботі з дітками.

Одним із завдань педагогічної практики було організувати і провести для діток відкритий виховний захід. Тому ми вирішили підготувати свято до Дня Святого Миколая. Виховний захід «Йде Святий Миколай - ти добром його стрічай».

Ідея прекрасно зреалізувалася. І діти, і студенти отримали щирі та позитивні емоції під час заходу. У такі хвилини хочеться лише продовжувати творити та здійснювати бажання інших.

Щасливі, що можемо навчатися саме в ТНПУ і здійснювати практичні підготовку у найкращих закладах освіти!