травень 19, 2023

Представники ФПП ТНПУ виступили на конференції НАПН України

17­–18 травня 2023 р. відбулася Всеукраїнська міжгалузева науково-практична онлайн-конференція «Україна на шляху відновлення: завдання науки і освіти в європеїзації держави» у межах Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», організованої Національною академією педагогічних наук України. Мета конференції: обговорення актуальних теоретичних і практичних проблем інноваційного розвитку українського суспільства, зокрема освіти і науки; післявоєнного відновлення на європейських цінностях демократії, прав людини, свободи, рівності, поваги до людської гідності та верховенства права; розвитку обдарованих дітей і юні в умовах боротьби за незалежність і цілісність.

На пленарному засіданні із доповіддю на тему «Діджиталізація початкової освіти: сутність та основні напрями ефективного забезпечення» виступили декан факультету педагогіки і психології ТНПУ, професор кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти проф. Володимир Чайка та аспірантка спеціальності 013 Початкова освіта Андріана Шишак. Доповідачі окреслили сутність та основні напрями ефективного забезпечення діджиталізації освітнього процесу в початковій школі. Спікери нагороджені сертифікатами та подяками Інституту обдарованої дитини НАПН України.

Виступ проф. В. Чайки та А. Шишак на конференції
Подяка