грудень 19, 2019

Студенти факультету педагогіки і психології ТНПУ та дошкільнята м.Тернопіль - помічники св.Миколая

У переддень свята, 18 грудня студенти факультету педагогіки і психології разом з деканом Чайкою В.М. відвідали Петриківський дитячий будинок-інтернат.
Із піснями, віршами гості й вихованці прославляли Небесного Чудотворця, вітали із прийдешніми новорічними та різдвяними святами. Студенти передали інтернату дарунки: іграшки, канцелярію, одяг, які зібрали силами факультету протягом місяця.

Готові з подарунками до дітей

Студенти факультету педагогіки і психології та вихованці Петраківської школи-інтернат

Солодкі дарунки від дошкільників ЗДО№3 м.Тернополя.
Солодкі дарунки від дошкільників ЗДО№3 Тернополя

Маленькі вихованці -помічники Миколая

Також до вітань приєдналися і найменші помічники Святого Миколая – дошкільники Тернопільського ЗДО №3, які під керівництвом завідувача Довбенко О.В. та улюблених вихователів, спекли смачне печиво на гостинець дітям.
Пам'ятайте, що в передріздвяний час кожен заслуговує на диво. Не будьмо байдужими! Подаруймо свято ближньому!

Магістрантка факультету педагогіки і психології
Шишак Андріана