травень 26, 2021

У «Смайлик-ТНПУ» ФПП завітали маленькі гості із Козівської ОТГ

У межах співпраці ТНПУ із Козівською ОТГ у дитячій інтерактивно-розвивальній кімнаті «Смайлик–ТНПУ» факультету педагогіки і психології було організовано заняття із дітьми різновікової групи Покропивнянського ЗДО «Пролісок».

Маленькі гості особливо зацікавилися іграми на інтерактивній підлозі та естафетами. Вони охоче побули справжніми альпіністами на скеледромі, акробатами у гімнастичному кутку. Наприкінці занять усі діти отримали солодкі подарунки на згадку про цікаво та пізнавально проведені миттєвості.

«Дякуємо працівникам «Смайлик–ТНПУ», які подарували дітям чудово проведений час, безліч усмішок, радість та позитивні емоції. Пораділи не лише дітки, але і ми – весь колектив закладу. Дуже вам дякую», – відгукнулася директор (завідувач) Покропивнянського ЗДО «Пролісок» Мриглод Марія Ярославівна.

Інтерактивно-розвивальна кімната «Смайлик-ТНПУ» завжди радіє новим друзям та гостям і запрошує до себе у гості!

вв апп
вмівмвчм