вересень 07, 2019

В ТНПУ ім.В.Гнатюка читав лекції проф. д-р Ерік Франк з Вищої педагогічної школи Каринтії ім. Франкеля в Австрії

З 2 по 7 вересня 2019 р. в Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка перебував проф. д-р Ерік Франк з Вищої педагогічної школи Каринтії ім. Франкеля в Австрії.

Професор Ерік Франк читав лекції для студентів факультету іноземних мов та факультету педагогіки та психології в рамках програми Еразмус +. Цікаво було дізнатися про педагогічну освіту в Австрії, підготовку педагогів для дошкільної та початкової освіти, спеціальної та інклюзивної освіти в Австрії. Окрема лекція була присвяченакомунікації та спілкуванню, педагогіці мовної терапії педагогів та вихователів.