квітень 17, 2021

Відбувся День відкритих дверей в ТНПУ та на ФПП

Сьогодні відбувся День відкритих дверей в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. На жаль, через запровадження карантинних обмеження було обрано онлайн-формат.

Захід розпочався із зустрічі з адміністрацією університету в особі ректора проф. Б. Б. Буяка та приймальною комісією ТНПУ, які доступно розповіли про цьогорічні особливості вступної кампанії.

Згодом відбулася zoom-зустріч із керівництвом факультету педагогогіки і психології. Декан проф. В. М.Чайка ознайомив майбутніх абітурієнтів із кафедральною структурою, центрами, матеріально-технічною базою ФПП, переліком пропонованих спеціальностей («Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Психологія», «Психологія бізнесу і управління», «Соціальна робота», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Логопедія. Спеціальна психологія», «Менеджмент», «Соціальна робота (Соціальне адміністрування у громаді)», «Соціальна педагогіка», «Спеціальна освіта (Інклюзивна освіта)», «Психологія бізнесу і управління») та специфікою вступу на них.

У чаті відповідали на запитання присутніх заступники декана: О. Т. Писарчук та Г. Б.Чайковська. Активно долучився до «десертного» виступу факультету ректор ТНПУ проф. Б.Б.Буяк, який влучно давав відповіді на всі питання майбутніх абітурієнтів.

Майбутнім вступникам продемонстрували цікаві миттєвості студентського життя на ФПП у форматі TikTok-тренду «Watch is FPP?».

Ми щиро просимо вибачення у тих, хто не зміг доєднатися до зустрічі, адже бажаючих було набагато більше, аніж дозволяли кількісні обмеження Zoom.

Незабаром факультет педагогіки і психології планує провести ще кілька Днів відкритих дверей, де кожен зможе отримати відповіді на усі питання щодо вступу. Всі презентаційні матеріали та інформація для абітурієнтів будуть розміщені на сайті ТНПУ (http://tnpu.edu.ua/) та ФПП (http://fpp.tnpu.edu.ua/).

зображення_viber_20ll21-0
зображення_viber_2021-0