квітень 07, 2021

Відбувся семінар «Особливості використання інструмента Kahoot у роботі зі студентами»

7 квітня на кафедрі психології розвитку та консультування ТНПУ ім. В.Гнатюка відбувся науково-методичний семінар «Особливості використання інструмента Kahoot у роботі зі студентами». Модератором виступила доцент Зоряна Михайлівна Адамська, яка поділилася з колегами досвідом застосування новітніх інтернет-платформ "Kahoot" та "Scrumblr".

За допомогою «Kahoot» можна проводити інтерактивні заняття та онлайн-опитування. Така форма роботи підвищуватиме активність студентів, їх взаємодію із викладачем.

«Scrumblr» - один з найцікавіших інструментів навчання. Дозволяє створювати замітки, записки, плакати. Найголовніше те, що програма без проблем використовується на смартфонах. Такий формат інтерактиву миттєво покаже розподіл думок та вражень від проведеного заняття.

Семінар викликав неабияке  зацікавлення й інтерес у викладачів. Адже вони мали можливість попрактикувати з інтерактивними інструментами, які є актуальними як для дистанційного , так і для аудиторного навчання.