березень 09, 2021

Якісна співпраця інтерактивно-розвивальної кімнати "Смайлик-ТНПУ" та ЗДО м. Тернополя триває

Сьогодні у новітньому освітньо-розвивальному середовищі із дотриманням карантинних вимог працювали вихованці другої середньої групи "Колосок" ЗДО №18 м.Тернопіль (вихователь - магістрантка ФПП Кріса О.).
Із дітьми, використовуючи інноваційні технології та методики, займалися креативні педагоги із факультету педагогіки і психології ТНПУ, а аргументований розподіл кімнати на зони дозволив кожному маленькому гостю знайти улюблене заняття під час самостійної гри. Як завжди, хвилю цікавості викликали спортивний куточок із скеледромом, фетрові доріжки, м'які меблі для відпочинку та оригінальні іграшки, виготовлені із натуральних матеріалів.
Позитивні емоції вирували і в малят, і в дорослих. Гості пообіцяли стовідсотково повернутися.