грудень 23, 2020

Звітує майстерня святого Миколая «Чудоленд» факультету педагогіки і психології ТНПУ

Цьогоріч помічники Небесного Чудотворця працювали у двох режимах онлайн  та офлайн.

Розпочалась робота із  неймовірного новорічного  декору корпусу. Різноманітні ялинки, гірлянди ручної роботи,  ялинкові прикраси, веселі сніговики - усе створює феєричний настрій  свята на факультеті педагогіки і психології.

Організовано  щорічну благодійну акцію «Чобіток Святого Миколая». І саме тут вкотре довели що лише разом можна зробити неймовірне. Відбувався збір коштів, одягу, речей першої неохідності, книг та канцтоварів для  діток.

Дякуємо усім хто долучився до створення свята для наймолодших. Ми змогли передати необхідні засоби гігієни та одяг для вихованців  Петриківського будинку-інтернат з яким ми співпрацюємо разом з Пацулою І.Н. та закупити частину м’яких меблів для дітей дитячого будинку "Малятко".

18-19 грудня  для наймолодших  друзів  чекало безліч сюрпризів у дитячій інтерактивно-розвивальній кімнаті. Цьогоріч "Смайлик - ТНПУ"  святкував свій перший день  народження! На малят чекала зустріч із Небесним  Чудотворцем, цікаві ігри та розваги, веселі руханки, естафети.

Кожен студент отримав вітання від св.Миколая, адже чудес хочуть усі!

Дякуємо кожному хто долучився до доброї справи. Вірте в дива і вони обов’язково здійсняться!

Демчук Мар’яна - магістрантка факультету педагогіки і психології