У зв’язку з сприятливою санітарно-епідемічною ситуацією щодо поширення COVID-19 у м. Тернопіль та з урахуванням роз’яснення про роботу закладів освіти з 25 січня 2021 року, висловленої на офіційному сайті МОН, н а к а з у ю:

1. Застосувати в університеті модель змішаного навчання із дотриманням протиепідемічних заходів у такому форматі:

1.1. Організувати з 01 лютого 2021 року навчання здобувачів всіх курсів всіх рівнів вищої освіти за змішаною формою шляхом поєднання занять в режимах онлайн і офлайн за наступною схемою:

1.1.1. Практичне навчання офлайн на факультетах, в тому числі індивідуальні заняття на факультеті мистецтв і тренувальні заняття на факультеті фізичного виховання, проводяться виключно за умови крайньої необхідності (застосування спеціального обладнання та інструментів тощо) з дотриманням вимоги одночасного перебування в аудиторії університету групи здобувачів чисельністю не більше 20 осіб та дотриманням карантинних заходів.

1.1.2. Всі лекційні, а також семінарські і практичні заняття в групах чисельністю понад 20 осіб проводяться в дистанційному режимі.

2. Деканатам за погодженням з навчально-методичним відділом забезпечити гнучке планування розкладів занять в аудиторіях підгрупами (малими групами) з дотриманням протиепідемічних заходів.

3. З метою реалізації моделі змішаного навчання підтримувати гнучкий режим робочого часу працівників.

4. Продовжити в університеті з 01 лютого 2021 року протиепідемічні заходи, встановлені МОЗ України в частині перебування в приміщеннях ТНПУ здобувачів вищої освіти і працівників, передбачені і затверджені наказом ректора ТНПУ від 19.08.2020 р. за № 168.

5. В період дії змішаного формату навчання посилити контроль за пропускним режимом та дотриманням санітарно-гігієнічних норм у гуртожитках ТНПУ (проректор Гирило О.М., директор студмістечка Миськів А.В.).

6. У випадку зміни епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у м. Тернопіль встановити в університеті протиепідемічні заходи і правила поведінки з урахуванням специфіки вимог МОЗ України.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Підстава: службова записка першого проректора Терещука Г.В.

Ректор Б.Б. Буяк

ПОГОДЖЕНО: