На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, у зв’язку з ускладненням санітарно-епідемічної ситуації щодо поширення COVID-19 у м. Тернополі та сусідніх областях з метою запобігання в університеті спалаху респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, наказую:

1. З 22 березня 2021 року відновити на усіх факультетах університету дистанційне навчання здобувачів усіх рівнів вищої освіти відповідно до затверджених розкладів занять як основну форму для досягнення програмних результатів навчання.

2. Заборонити відвідування приміщень університету здобувачами вищої освіти.

3. Як виняток, дозволити проведення індивідуальних занять на факультеті мистецтв з розрахунку однієї особи на 4 кв. метри площі.

4. Заборонити у приміщеннях ТНПУ проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, наукових, освітніх та інших) заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі або наповненості залів понад 50 % місць.

5. Керівникам структурних підрозділів до 13.00 год. 22 березня 2021 року подати у відділ кадрів доповідні записки з списками працівників, котрі не мають відношення до організації дистанційного навчального процесу та забезпечення життєдіяльності університету і будуть переведені на простій.

6. Запровадити гнучкий режим робочого часу з можливістю дистанційної роботи працівників, що мають відношення до організації дистанційного навчального процесу та забезпечення життєдіяльності університету. Працівникам, які досягли 60-річного віку рекомендувати утриматись від відвідування приміщень університету і виконувати роботу дистанційно.

7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на проректора з навчально-методичної роботи Гевка І.В. та проректора з соціально-економічного розвитку Гирила О.М.

Підстава: доповідна записка завідувача навчально-методичного відділу Киданюка А.В.

Ректор   Б.Б. Буяк

Начальник юридичного відділу І.С. Сохіна