Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 лютого 2021 р. № 83 “Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236” наказую:

1. Внести зміни до наказу № 25 від 26.01.2021 р. і продовжити з 15 лютого 2021 року навчання в університеті у змішаному форматі за наступною схемою:

1.1. Лабораторні і лабораторно-практичні заняття у спеціально обладнаних аудиторіях проводяться офлайн з дотриманням вимоги одночасного перебування в аудиторії групи здобувачів чисельністю не більше 20 осіб з розрахунку одна особа на  5 або більше квадратних метрів.

1.2. Лекційні, семінарські і практичні заняття в групах чисельністю понад  20 осіб, як правило, проводяться в дистанційному режимі або в аудиторіях з наповненістю 50 і менше відсотків місць із забезпеченням обмеження кількості здобувачів з розрахунку одна особа на 5 або більше квадратних метрів.

1.3. Деканатам за погодженням з навчально-методичним відділом забезпечити планування розкладів занять в аудиторіях з урахуванням їх площ для забезпечення дотримання норм соціальної дистанції, визначених у пунктах 1 і 2.

2. Заборонити приймання відвідувачів ТНПУ та проведення публічних наукових, освітніх та професійних тематичних заходів з наповненістю залів понад 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з вільним місцем поруч, спереду та позаду) у кожному окремому залі або у разі, коли немає можливості обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 квадратних метрів приміщення.

3. Продовжити протиепідемічні заходи, встановлені МОЗ України в частині перебування в приміщеннях ТНПУ здобувачів вищої освіти і працівників, передбачені і затверджені наказом ректора ТНПУ № 25 від 26.01.2021 р.
 (http://tnpu.edu.ua/about/public_inform/upload/2021/Nakaz_25.pdf ).

4. У випадку зміни епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у м.Тернопіль встановити в університеті протиепідемічні заходи і правила поведінки з урахуванням специфіки вимог МОЗ України.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Підстава: службова записка першого проректора Терещука Г.В.

Ректор Б.Б. Буяк

ПОГОДЖЕНО: