На ФПП ТНПУ відкрито НУШівський центр!

Октябрь 04, 2021

На ФПП ТНПУ відкрито НУШівський центр!

Творча лабораторія дошкільної та початкової освіти (НУШівський центр) – це ще одне досягнення команди факультету педагогіки і психології та університету. Саме сьогодні, 4 жовтня, вона розпочала свою роботу.

Розпочався обмін студентами ФПП НПУ ім. М. Драгоманова та ФПП ТНПУ ім. В. Гнатюка

Сентябрь 30, 2021

Сьогодні розпочався обмін студентами НПУ ім. М. П. Драгоманова та ТНПУ ім. В. Гнатюка. До програми академічної мобільності долучилися студенти факультету педагогіки і психології ТНПУ.

День дошкілля у

Сентябрь 27, 2021

День дошкілля у "Смайлику-ТНПУ"

Що може бути краще, аніж провести День дошкілля разом з дошкільниками? З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля студенти факультету педагогіки і психології ТНПУ провели заняття у дитячій інтерактивно-розвивальній кімнаті "Смайлик-ТНПУ". У гості завітали вихованці ЗДО #18 м. Тернополя.

Сентябрь 26, 2021

Розпочався Крайовий форум освітян «Освіта - енергія майбутнього. Нові грані розвитку освіти!». Щиро вітаємо учасників форуму і запрошуємо усіх освітян доєднуватися до нас! Онлайн-трансляція доступна на офіційному ютуб-каналі ТНПУ.

Яскрава посвята першокурсників факультету педагогіки і психології ТНПУ!

Сентябрь 20, 2021

Яскрава посвята першокурсників факультету педагогіки і психології ТНПУ!

Неймовірно щиро та яскраво відбулася посвята першокурсників факультету педагогіки і психології ТНПУ! Святкували цю подію у неформальних умовах – в лісі, серед мальовничої природи. Моменти, які запам'ятаються назавжди, розпочалися одразу після виїзду автобусів з екіпажем з Тернополя: учасники поїздки дружньо співали пісні. Потім відбувся святковий концерт: першокурсники разом із кураторами демонстрували присутнім свої таланти.

Перше вересня – у незвичному форматі на ФПП!

Сентябрь 01, 2021

Перше вересня – у незвичному форматі на ФПП!

Відбулася надзвиЧАЙно ціКАВА розмова з деканом на факультеті педагогіки і психології. У похмурий день, коли за вікном прохолодний дощ, першокурсники за чашкою гарячої кави та чаю поспілкувалися з Володимиром Мирославовичем. Цікаві розповіді про студентські будні, кумедні історії, яскраві моменти – про це та багато іншого поговорили присутні.

Відбулася урочиста посвята першокурсників ФПП ТНПУ

Август 29, 2021

Відбулася урочиста посвята першокурсників ФПП ТНПУ

Коли перегорнута остання сторінка книги, це стає щасливою можливістю розгорнути нову. Так і останні літні дні цьогоріч ознаменувалися для першокурсників початком нового – вони стали студентами факультету педагогіки і психології ТНПУ.

Проєкт ФПП ТНПУ переміг у пітчингу проєктів від Британської Ради

Август 07, 2021

Проєкт ФПП ТНПУ переміг у пітчингу проєктів від Британської Ради

Раді поділитися, що ідея створення дитячого квест-табору «Friends» перемогла в обласному пітчингу проєктів соціальної дії 2021 року.

У вирі позитивних емоцій: дитячий табір «Смайлик -ТНПУ» в дії!

Август 04, 2021

У вирі позитивних емоцій: дитячий табір «Смайлик -ТНПУ» в дії!

Неймовірно насичений тиждень відбувся на факультеті педагогіки і психології в ТНПУ з 26 по 30 липня, адже відкрився дитячий табір для дошкільнят «Смайлик -ТНПУ». Емоцій не стримуватимемо, бо тільки в ТНПУ є відважна громада, яка не боїться робити найкраще для найменших.