Студенти ФПП ТНПУ розігрували лялькові вистави

травень 30, 2023

Студенти ФПП ТНПУ розігрували лялькові вистави

У межах курсу "Дошкільна педагогіка" студенти груп ДО-21 та ДО-22 під час практично-лабораторних занять вивчали різновиди театру для дітей та грали театралізовані лялькові вистави для цієї вікової категорії.

ФПП ТНПУ запрошує малечу на розваги у

травень 29, 2023

ФПП ТНПУ запрошує малечу на розваги у "Смайлик-ТНПУ"

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей ФПП ТНПУ запрошує малечу на розваги у "Смайлик-ТНПУ". Даруймо їм радість, адже із щасливих дітей виростають щасливі дорослі!

Представники ФПП ТНПУ виступили на конференції НАПН України

травень 19, 2023

Представники ФПП ТНПУ виступили на конференції НАПН України

17­–18 травня 2023 р. відбулася Всеукраїнська міжгалузева науково-практична онлайн-конференція «Україна на шляху відновлення: завдання науки і освіти в європеїзації держави» у межах Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», організованої Національною академією педагогічних наук України.

Студенти ФПП ТНПУ презентували педагогіку народного календаря у бібліотеці

травень 15, 2023

Студенти ФПП ТНПУ презентували педагогіку народного календаря у бібліотеці

Напередодні Дня матері у Тернопільській обласній дитячій бібліотеці було весело та гамірно: відбулося цікаве та захоплююче дійство – свято-подорож «Сторінками народного календаря» для учнів початкової школи.

Студентка ФПП ТНПУ Д. Головатюк - у 10-тці переможців ІV Всеукраїнського творчого конкурсу для студентської молоді

травень 15, 2023

Студентка факультету педагогіки і психології (група ПО-31) Дарина Головатюк увійшла у десятку переможців ІV Всеукраїнського творчого конкурсу для студентської молоді "Здорова дитина – здорова нація" (м. Глухів, Сумська область) (керівник - доц. В. Матіяш). Вітаємо і бажаємо нових досягнень!

У пошуках нестандартних форм навчання

травень 06, 2023

У пошуках нестандартних форм навчання

На факультеті педагогіки і психології 6 травня 2023 р. відбулося незвичайне заняття у zoom-форматі, присвячене вивченню концепцій дошкільної та початкової освіти. Здобувачів спеціальностей Дошкільна освіта та Початкова освіта Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка та Куявсько-Поморської Академії (м. Бидгощ Польща) обговорили переваги сучасних концепцій освітнього процесу.

Вісті з науково-дослідної лабораторії шкільного підручника

квітень 23, 2023

Вісті з науково-дослідної лабораторії шкільного підручника

Члени науково-дослідної лабораторії шкільного підручника сердечно вітають шанувальників книги із Всесвітнім днем книги та авторського права! Нехай ці скарби духовної культури роблять нас мудрішими, патріотичнішими, сильнішими, здатними вистояти і ПЕРЕМОГТИ! Нехай читання стане для кожного із нас ціннісним смислом!

ТНПУ святкує свій 83 день народження!

квітень 20, 2023

ТНПУ святкує свій 83 день народження!

Сьогодні Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка святкує свій 83 день народження. Дружня команда студентів, аспірантів та викладачів факультету педагогіки і психології також долучилася до теплих вітань рідної альма-матер.

Гостьова лекція на ФПП ТНПУ від колеги з ЛНУ ім. І. Франка

квітень 19, 2023

Гостьова лекція на ФПП ТНПУ від колеги з ЛНУ ім. І. Франка

19 квітня 2023 р. кандидат педагогічних наук, доцент Львівського національного університету імені Івана Франка Марта Орестівна Проц прочитала для студентів спеціальності «Початкова освіта» ТНПУ імені Володимира Гнатюка гостьову лекція на тему «Інтерактивні технології у початковій школі».