Інтерактивно-розвивальна кімната   «Смайлик ТНПУ» розпочала свою роботу!

грудень 21, 2019

Інтерактивно-розвивальна кімната «Смайлик ТНПУ» розпочала свою роботу!

У прекрасні і уже чарівні для нас грудневі дні відбулося урочисте відкриття нашого проєкту інтерактивно-розвивальна кімната «Смайлик-ТНПУ», який був переможцем у конкурсі проєктів від Британської ради (розробники - Теслюк О., Руденський Р., Кравець О., Демчук М., Шишак А., Тизьо М., Писарчук О.)

Практика – це завжди свято для студентів нашого факультету

грудень 21, 2019

Практика – це завжди свято для студентів нашого факультету

Цьогоріч, студенти факультету педагогіки і психології (група ПО-22) проходили педагогічну практику в ЗДО №18 Тернополя. Адміністрація та вихователі закладу радо прийняли нас у свою дружню команду: із доброзичливістю, розумінням та повагою давали цінні поради та настанови, які допомагали у роботі з дітками.

Студенти факультету  педагогіки і психології ТНПУ та дошкільнята м.Тернопіль - помічники св.Миколая

грудень 19, 2019

Студенти факультету педагогіки і психології ТНПУ та дошкільнята м.Тернопіль - помічники св.Миколая

У переддень свята, 18 грудня студенти факультету педагогіки і психології разом з деканом Чайкою В.М. відвідали Петриківський дитячий будинок-інтернат.

На факультеті провели  справжні Андріївські вечорниці

грудень 12, 2019

На факультеті провели справжні Андріївські вечорниці

Вчора, 12 грудня, на факультеті педагогіки та психології ТНПУ відбулися справжні Андріївські вечорниці. Дівчата ворожили, хлопці кусали калиту, усі разом танцювали, співали та частувалися різними смаколиками. Весело відбувалися забави та конкурси.

Спіпраця ТНПУ та Вищої лінгвістичної школи м.Ченстохова

листопад 28, 2019

Спіпраця ТНПУ та Вищої лінгвістичної школи м.Ченстохова

28 листопада 2019 р. Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка відвідала ректор Вищої лінгвістичної школи м. Ченстохова (WSL) (Республіка Польща) д-р Едита Садовська.

На факультеті педагогіки і психології відбулась зустріч в рамках засідання Відкритого дискусійного Клубу успішних людей

листопад 28, 2019

У Клубі успішних людей ТНПУ ім.В.Гнатюка - випускники факультету, Оксана Добровольська - директорка школи №14 м. Тернопіль та директор Чортківського педагогічного коледжу - Роман Пахолок.

Директор Бродівського педагогічного коледжу - Квак О. В. прочитав лекцію на тему «Особливості вивчення технологій дошкільної освіти у закладі вищої освіти».

листопад 07, 2019

Директор Бродівського педагогічного коледжу імені М. Шашкевича Квак О. В. під час вивчення дисципліни «Сучасні технології дошкільної освіти» прочитав лекцію на тему «Особливості вивчення технологій дошкільної освіти у закладі вищої освіти».

З нагоди Дня українського дошкілля відбулося чергове засідання

вересень 30, 2019

З нагоди Дня українського дошкілля відбулося чергове засідання "Клубу успішних людей"

З нагоди святкування Дня українського дошкілля 30 вересня 2019 року в 318 аудиторії  відбулося засідання Клубу успішних людей.

У ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся семінар   «PROдоброчесність:  інструменти впровадження  в діяльність закладу вищої освіти»

вересень 20, 2019

У ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся семінар «PROдоброчесність: інструменти впровадження в діяльність закладу вищої освіти»

20 вересня 2019 р. в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулась зустріч представників закладів вищої освіти Тернополя з президентом Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тарасом Фініковим та членом Національного агентства забезпечення якості вищої освіти Артемом Артюховим. Участь у зустрічі взяли відповідальні за ліцензування та акредитацію та гаранти освітніх програм нашого університету.