Відбувся День відкритих дверей на ФПП ТНПУ

листопад 09, 2022

Відбувся День відкритих дверей на ФПП ТНПУ

На факультеті педагогіки та психології ТНПУ відбувся День відкритих дверей. Модератором зустрічі був декан ФПП проф.Чайка В.М. Заступники декана - Чайковська Г.Б. та Писарчук О.Т. - розповіли потенційним студентам про актуальну інформацію щодо навчальної та позанавчальної діяльності.

На ФПП ТНПУ відбулася незабутня посвята в першокурсники

листопад 08, 2022

На ФПП ТНПУ відбулася незабутня посвята в першокурсники

Обов’язкова складова життя кожного студента-першокурсника  – посвята. Вчора, 07.11, у приміщенні креативного кластера "Na пошті" факультет педагогіки і психології ТНПУ відсвяткував такий захід.

Аспірантка ФПП ТНПУ взяла участь у конференції «Розвиток особистості молодшого школяра: сучасні реалії та перспективи»

жовтень 30, 2022

У межах роботи тематичного напряму «Актуальні проблеми навчання, виховання та розвитку учнів молодшого шкільного віку в Новій українській школі» із доповіддю виступила аспірантка кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти ФПП ТНПУ, адміністраторка Центру професійного розвитку та лідерства ТНПУ Андріана Шишак (науковий керівник – д.п.н., проф. В. М. Чайка).

Жінка, яка ламає стереотипи:  тема онлайн зустрічі з успішною особистістю у ТНПУ

жовтень 30, 2022

Жінка, яка ламає стереотипи: тема онлайн зустрічі з успішною особистістю у ТНПУ

28 жовтня відбулася онлайн зустріч студентів кількох спеціальностей ТНПУ та гарантів освітніх програм «Психологія бізнесу та управління» з Наталею Заставецькою – підприємицею, громадською діячкою, інфлюенсеркою, засновницею креативної агенції SPRAVZHNI, співзасновницею студії відеографії ZINET, кандидаткою історичних наук і мамою чотирьох дітей. А ще вона випускниця нашого університету.

У ТНПУ успішно відбувся Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього. Якісна освіта як фактор перемоги»

жовтень 24, 2022

У час, коли Україна бореться за свою цілісність та право бути вільною, надзвичайно актуальною є освіта. Тож 23 жовтня 2022 року уже четвертий рік поспіль у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка яскраво та професійно відбувається Крайовий форум освітян «Освіта – енергія майбутнього. Якісна освіта як фактор перемоги».

Візерунок успішної особистості у ТНПУ: аспіранти ФПП поділилися досвідом

жовтень 20, 2022

Візерунок успішної особистості у ТНПУ: аспіранти ФПП поділилися досвідом

Нещодавно платформою Zoom скористалися студенти факультету педагогіки і психології, інженерно-педагогічного факультету та факультету мистецтв під час вивчення дисципліни за вибором – «Організація успішної діяльності». Викладачем цього курсу є доктор педагогічних наук, професор О. І. Янкович.

Відбулася профорієнтаційна зустріч на ФПП ТНПУ

жовтень 10, 2022

Відбулася профорієнтаційна зустріч на ФПП ТНПУ

В онлайн-форматі відбулася профорієнтаційна зустріч з випускниками шкіл та коледжів на факультеті педагогіки і психології ТНПУ.

Cтуденти ФПП ТНПУ відвідали прем'єру вистави

жовтень 04, 2022

Cтуденти ФПП ТНПУ відвідали прем'єру вистави "Голгофа"

Сьогодні студенти факультету педагогіки і психології ТНПУ разом із кураторами груп мали честь відвідати прем'єру вистави "Голгофа", присвячену 130-ій річниці з дня народження Йосифа Сліпого, у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

Яскраве святкування Дня працівників освіти України на ФПП ТНПУ

жовтень 04, 2022

Яскраве святкування Дня працівників освіти України на ФПП ТНПУ

День працівників освіти України – це свято, яке надихає кожного згадати своїх вчителів, власні шкільні роки, веселі студентські миті. Цей день факультет педагогіки і психології ТНПУ проводить завжди по-особливому.