ФПП вітає ТНПУ з 81 днем народження!

Апрель 15, 2021

ФПП вітає ТНПУ з 81 днем народження!

Сьогодні - радісний день. Наш університет святкує свій 81-ий день народження. Факультет педагогіки і психології приєднується до усіх привітань та побажань, які сьогодні лунають звідусіль для найкращого та найріднішого університету. Чому ж студенти так люблять свою альма-матер? На це є багато відповідей...

Відбувся семінар «Особливості використання інструмента Kahoot у роботі зі студентами»

Апрель 07, 2021

7 квітня на кафедрі психології розвитку та консультування ТНПУ ім. В.Гнатюка відбувся науково-методичний семінар «Особливості використання інструмента Kahoot у роботі зі студентами». Модератором виступила доцент Зоряна Михайлівна Адамська, яка поділилася з колегами досвідом застосування новітніх інтернет-платформ "Kahoot" та "Scrumblr".

Відбулося онлайн-засідання Вченої ради факультету педагогіки і психології ТНПУ

Март 22, 2021

Відбулося онлайн-засідання Вченої ради факультету педагогіки і психології ТНПУ

Сьогодні відбулося онлайн-засідання Вченої ради факультету педагогіки і психології ТНПУ, модератором якого був декан проф. В. М. Чайка. Запрошеним доповідачем була проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва проф. Г. І. Фальфушинська.

Безсмертне слово Кобзаря

Март 18, 2021

Безсмертне слово Кобзаря

Сьогодні, 18 березня, на факультеті педагогіки і психології ТНПУ вшанували пам’ять українського пророка, письменника, художника, мислителя Тараса Шевченка. Його творчість завжди була актуальною, а його віщі слова написані для багатьох поколінь.

На факультеті педагогіки і психології ТНПУ відбувся воркшоп «Інноваційні дидактичні засоби у ЗДО»

Март 12, 2021

Працювати із сучасними дітьми може тільки той педагог, який постійно прагне до особистого професійного розвитку. Під таким лозунгом на факультеті педагогіки і психології ТНПУ відбувся воркшоп «Інноваційні дидактичні засоби у ЗДО» разом зі студентами та аспірантами спеціальностей початкова та дошкільна освіта!

Якісна співпраця інтерактивно-розвивальної кімнати

Март 09, 2021

Якісна співпраця інтерактивно-розвивальної кімнати "Смайлик-ТНПУ" та ЗДО м. Тернополя триває

Сьогодні у новітньому освітньо-розвивальному середовищі із дотриманням карантинних вимог працювали вихованці другої середньої групи "Колосок" ЗДО №18 м.Тернопіль (вихователь - магістрантка ФПП Кріса О.).

Відбулося онлайн-засідання деканату факультету педагогіки і психології

Март 09, 2021

Відбулося онлайн-засідання деканату факультету педагогіки і психології

Сьогодні, 9 березня, відбулося онлайн-засідання деканату факультету педагогіки і психології. Декан проф. В. М. Чайка ознайомив присутніх із основними питаннями ректорату. Під час зустрічі вирішено поточні завдання, з'ясовано робочі питання.

Приймальна комісія ТНПУ повідомляє: 5 березня завершується реєстрація для участі в основній сесії ЗНО

Март 03, 2021

Акцентуємо увагу, усіх, хто прагне вступати до закладів вищої освіти цьогоріч, що успішно складене ЗНО є обов'язковою умовою вступу на основі повної загальної середньої освіти та ОКР "Молодший спеціаліст", незалежно від форми здобуття освіти та джерела фінансування.

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів факультету педагогіки і психології посилити свої позиції на майбутньому вступному конкурсі – взяти участь в Олімпіаді-2021

Март 03, 2021

Цього року, відповідно до «Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», ТНПУ  організує фахові олімпіади.