Клуб настільних ігор на ФПП ТНПУ

квітень 06, 2023

Клуб настільних ігор на ФПП ТНПУ

Продовжує працювати Клуб настільних ігор на ФПП ТНПУ. 6 квітня учасники заходу під керівництвом Р. Руденського грали у "Каркассон", "Ілюзію", "Початимося", "Тако, кіт, коза, сир, піца", "Кісткогриз" тощо.

На ФПП ТНПУ відбувся майстер-клас з писанкарства

квітень 06, 2023

На ФПП ТНПУ відбувся майстер-клас з писанкарства

6 квітня на факультеті педагогіки і психології ТНПУ відбувся майстер-клас з писанкарства. Під керівництвом Ольги Чикурової викладачі, здобувачі спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта та їхні друзі здійснили короткий екскурс в історію цього виду декоративно-ужиткового мистецтва в Україні.

Відбулася зустріч адміністрації ФПП ТНПУ із випускниками ЗЗСО

березень 16, 2023

Відбулася зустріч адміністрації ФПП ТНПУ із випускниками ЗЗСО

На факультеті педагогіки та психології ТНПУ онлайн відбулася зустріч із випускниками ЗЗСО. Про спеціальності, на яких можна навчатися, розповів декан ФПП проф.Чайка В.М.

Профорієнтаційна зустріч з випускними курсами коледжів 2023 р.

березень 15, 2023

Профорієнтаційна зустріч з випускними курсами коледжів 2023 р.

Відбулася профорієнтаційна зустріч адміністрації ФПП ТНПУ та відповідального секретаря зі здобувачами освіти КЗЛОР «Бродівський фаховий педагогічний коледж ім. М. Шашкевича».

березень 09, 2023

"Шевченко питає" на ФПП ТНПУ

Сьогодні на факультеті педагогіки і психології ТНПУ відбувся квіз «Шевченко питає», присвячений 209 річниці від дня народження Великого Кобзаря. У заході брали участь 6 команд 1-3 курсів, які змагались у 6 турах: "Шевченко запитує про...", "Правда/неправда", "Хто я?", "Вгадай пісню", "Вірш смайликами" та "Чорний ящик".

На ФПП ТНПУ відбулася конференція до 200-річчя від дня народження К. Д. Ушинського

березень 02, 2023

Сьогодні на факультеті педагогіки і психології ТНПУ відбулася конференція «Педагогічні ідеї К. Д. Ушинського у контексті розвитку сучасної науки та освіти», приурочена до 200-річчя від дня народження К. Д. Ушинського.

«СУЧАСНІЙ ШКОЛІ – СУЧАСНИЙ ВЧИТЕЛЬ» – візія зустрічі із зовнішніми стейкголдерами на факультеті педагогіки та психології

березень 02, 2023

На факультеті педагогіки та психології відбулася зустріч викладачів із зовнішніми стейкголдерами ОП 013 Початкова освіта.

«Муніципальне замовлення» від ТМР

березень 01, 2023

«Муніципальне замовлення» від ТМР

Тернопільська міська рада проводить набір студентів останніх курсів на програму «Муніципальне замовлення».

Лінгвістичний турнір знавців української мови на факультеті педагогіки і психології

лютий 22, 2023

У Міжнародний день рідної мови, 21.02.2023, на факультеті педагогіки і психології студенти спеціальності «Початкова освіта» (ПО-12, ПО-13) взяли участь у цікавому лінгвістичному турнірі (організатор – асистент кафедри філологічних дисциплін початкової та дошкільної освіти Петрица Юлія Ігорівна).