Відбулися Збори трудового колективу ФПП та Вчена рада факультету

Апрель 29, 2021

Відбулися Збори трудового колективу ФПП та Вчена рада факультету

Відбулися Збори трудового колективу факультету педагогіки та психології, а також Вчена рада факультету.

23 квітня - Всесвітній День книги й авторського права

Апрель 23, 2021

23 квітня - Всесвітній День книги й авторського права

Група мПО-11 щиро хоче привітати студентів та викладачів з цим днем! Тому з нагоди свята магістранти під керівництвом проф. Я. П. Кодлюк підготували пізнавальну інформацію про виникнення, шлях та значення книги.

Триває робота експертної групи з акредитації ОНП 012 Дошкільна освіта

Апрель 23, 2021

Триває робота експертної групи з акредитації ОНП 012 Дошкільна освіта

22.04.2021р. - 24.04.2021 р. триває робота експертної комісії з акредитації освітньо-наукової програми «Дошкільна освіта» третього рівня вищої освіти за спеціальністю 012 Дошкільна освіта.

Відбулось засідання програмної ради ОПП

Апрель 22, 2021

Відбулось засідання програмної ради ОПП "Управління навчальним закладом"

Сьогодні відбулось засідання програмної ради Освітньо-професІйної програми "Управління навчальним закладом". На засіданні обговорювались зміни, які були внесені у програму, з якими ознайомила гарант програми О.С.Боднар.

Апрель 21, 2021

Відбудеться робота експертної групи в режимі відеозв’язку з акредитації освітньої програми третього (освітньо-наукового) рівня "Дошкільна освіта"

З 22 по 24 квітня 2021 відбудеться робота експертної групи в режимі відеозв’язку з акредитації освітньої програми третього (освітньо-наукового) рівня "Дошкільна освіта"

What is FPP?

What is FPP?

Цікаві миттєвості студентсько-викладацького життя на ФПП у форматі TikTok-тренду «What is FPP?».

Студенти ФПП розповіли про фартушковий театр

Студенти ФПП розповіли про фартушковий театр

Група ДО-21 ознайомлює студентів та майбутніх абітурієнтів з цікавими формами роботи з дітьми, які засвоїла під час навчання на факультеті педагогіки і психології ТНПУ.

Відбувся День відкритих дверей в ТНПУ та на ФПП

Відбувся День відкритих дверей в ТНПУ та на ФПП

Сьогодні відбувся День відкритих дверей в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. На жаль, через запровадження карантинних обмеження було обрано онлайн-формат. Захід розпочався із зустрічі з адміністрацією університету в особі ректора проф. Б. Б. Буяка та приймальною комісією ТНПУ, які доступно розповіли про цьогорічні особливості вступної кампанії.

Відбулося чергове засідання деканату ФПП

Апрель 16, 2021

Відбулося чергове засідання деканату ФПП

Сьогодні в онлайн-режимі відбулося чергове засідання деканату факультету педагогіки і психології ТНПУ, незмінним модератором якого був декан В. М. Чайка. Під час зустрічі обговорили низку важливих питань.