Вітаємо з успішним захистом дисертації Чикурову Ольгу Ярославівну!

січень 31, 2023

Вітаємо з успішним захистом дисертації Чикурову Ольгу Ярославівну!

Сьогодні, 31 січня 2023 року, відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.027, на порядку денному якого був захист дисертації Чикурової Ольги Ярославівни на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 013 «Початкова освіта».

Урочисто відбулося вручення дипломів магістрам ФПП ТНПУ

січень 28, 2023

Урочисто відбулося вручення дипломів магістрам ФПП ТНПУ

У такий непростий час війни кожному варто йти до мети. Заради перемоги, заради себе. Тож сьогодні ще один крок до мрії реалізували 190 випускників магістратури факультету педагогіки і психології ТНПУ. Вони отримали омріяні дипломи вихователів ЗДО, вчителів початкових класів ЗЗСО, психологів, соціальних педагогів,спеціалістів інклюзивної освіти, менеджерів.

Підвищення кваліфікації фахівців дошкільної освіти у Центрі післядипломної освіти ТНПУ ім. В. Гнатюка

грудень 30, 2022

Успішно завершилося навчання за модулем курсу «Інноваційні підходи до реалізації STREAM-освіти дітей дошкільного віку» у центрі післядипломної педагогічної освіти ТНПУ ім. В. Гнатюка. STREAM-освіта дітей дошкільного віку – це один із напрямків реалізації природничо-наукової освіти в ЗДО.

Миколай завітав у Центр соціально-психологічної реабілітації дітей

грудень 20, 2022

Миколай завітав у Центр соціально-психологічної реабілітації дітей

Всі ми знаємо, що напередодні різдвяних свят з нетерпінням чекаємо на одне особливе свято. Це – День святого Миколая. Цілий рік малеча старається бути слухняною, доброю та чемною. 18 грудня в Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Тернопільської ОДА теж завітав Миколай.

Відбулися підсумки практики студентів ФПП ТНПУ у ЗДО №12

грудень 20, 2022

Відбулися підсумки практики студентів ФПП ТНПУ у ЗДО №12

19.12 у ЗДО №12 «Пізнайко» м. Тернопіль відбулися підсумки практики студентів факультету педагогіки і психології (відділення початкова та дошкільна освіта) (під керівництвом викл.Ратушняк Н.О.).

День Святого Миколая у

грудень 19, 2022

День Святого Миколая у "Смайлику-ТНПУ"

Сьогодні Небесний Чудотворець завітав у дитячу інтерактивно-розвивальну кімнату "Смайлик-ТНПУ", де його помічники-студенти факультету педагогіки і психології ТНПУ організували свято для малечі м. Тернопіль.

Захисти магістерських робіт здобувачів освіти спеціальностей 012 та 013 денної форми навчання

грудень 17, 2022

Сьогодні відбулися захисти магістерських робіт здобувачів освіти спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта денної форми навчання. Оминаючи повітряні тривоги, майбутні вчителі початкових класів ЗЗСО та вихователі ЗДО продемонстрували високі результати своїх досліджень.

Відбувся захист магістерських робіт 80-ти магістрантів заочної форми навчання ФПП ТНПУ (012, 013)

грудень 16, 2022

Саме зараз, у час війни, кожен має максимально працювати на своїй ділянці роботи. Тому, оминаючи повітряні тривоги та відключення електроенергії, сьогодні якісно та продуктивно відбувся захист магістерських робіт 80-ти магістрантів факультету педагогіки і психології ТНПУ спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 013 Початкова освіта заочної форми навчання.

грудень 03, 2022

Волонтери та волонтерки Школи ґендерної рівності Центру ґендерних досліджень та впровадження політики рівних прав і можливостей ТНПУ у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 2 грудня 2022 року провели вебінар «Мобінг та ейджизм у закладі освіти як порушення прав людини: шляхи запобігання і протидії».