Ректор ТНПУ проф.Богдан Буяк:   «Наші студенти практично всі працевлаштовані, і це головний показник закладу освіти»

Июль 05, 2020

Ректор ТНПУ проф.Богдан Буяк: «Наші студенти практично всі працевлаштовані, і це головний показник закладу освіти»

Ректор ТНПУ ім. В.Гнатюка у інтерв’ю SHYLO QUESTION розповів про те, як справилися з освітніми процесами під час карантину. Університет гордиться своїми випускними. Богдан Богданович зазначив, що готується новий факультет для впровадження. Університет готовий приймати студентів навіть в офлайн форматі навчання. Більш детально у відео.

ТНПУ став лідером серед вишів області  у важливому рейтингу

Июнь 22, 2020

ТНПУ став лідером серед вишів області у важливому рейтингу

У квітні 2020 року сайтом Освіта.ua здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських закладів вищої освіти.

Круглий стіл «Зустріч зі стейкхолдерами освітніх програм»

Июнь 10, 2020

Круглий стіл «Зустріч зі стейкхолдерами освітніх програм»

Днями на факультеті педагогіки і психології ТНПУ був організований та проведений в дистанційному режимі науково-комунікативний захід «Зустріч зі стейкхолдерами освітніх програм» (у форматі круглого столу).

Державні іспити дистанційно розпочато   на факультеті педагогіки і психології ТНПУ

Июнь 01, 2020

Державні іспити дистанційно розпочато на факультеті педагогіки і психології ТНПУ

У святковий перший день літа, вперше Державний іспит складено дистанційно, в онлайн режимі, студентами спеціальності "Дошкільна освіта" факультету педагогіки і психології ТНПУ.

Триває співпраця ТНПУ та Coursera

Май 29, 2020

Триває співпраця ТНПУ та Coursera

Тернопільський національний педагогічний університет на період карантину отримав безкоштовний доступ до платформи онлайн-курсів Coursera в рамках проєкту Coursera for Campus. Здобувачі вищої освіти та викладачі факультету вже встигли взяти активну участь в онлайн навчанні з допомогою цього ресурсу.

Інтернет-конференція на факультеті педагогіки і психології ТНПУ

Май 22, 2020

Інтернет-конференція на факультеті педагогіки і психології ТНПУ

22 травня 2020 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Професійна компетентність учителя Нової української школи : формування, розвиток, становлення».

Декан факультету - Чайка Володимир Мирославович та весь колектив факультету педагогіки та психології вітає із ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Май 21, 2020

Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них усім . Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

Факультет педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка запрошує на міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію

Май 21, 2020

22 травня 2020 року об 11:00 на базі факультету педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбудеться міжнародна науково-практична інтернет-конференція.

Запрошуємо вас до віртуальної екскурсії на факультет педагогіки і психології.

Май 18, 2020

Запрошуємо вас до віртуальної екскурсії на факультет педагогіки і психології.

Віртуальна подорож сучасними аудиторіями та єдиною в м.Тернопіль дитячою кімнатою "Смайлик-ТНПУ": сучасний освітній простір, інтерактива підлога, екоосвітні матеріали, та інші цікавинки допоможуть відчути себе студентом).