Яскрава посвята першокурсників факультету педагогіки і психології ТНПУ!

вересень 20, 2021

Яскрава посвята першокурсників факультету педагогіки і психології ТНПУ!

Неймовірно щиро та яскраво відбулася посвята першокурсників факультету педагогіки і психології ТНПУ! Святкували цю подію у неформальних умовах – в лісі, серед мальовничої природи. Моменти, які запам'ятаються назавжди, розпочалися одразу після виїзду автобусів з екіпажем з Тернополя: учасники поїздки дружньо співали пісні. Потім відбувся святковий концерт: першокурсники разом із кураторами демонстрували присутнім свої таланти.

Перше вересня – у незвичному форматі на ФПП!

вересень 01, 2021

Перше вересня – у незвичному форматі на ФПП!

Відбулася надзвиЧАЙно ціКАВА розмова з деканом на факультеті педагогіки і психології. У похмурий день, коли за вікном прохолодний дощ, першокурсники за чашкою гарячої кави та чаю поспілкувалися з Володимиром Мирославовичем. Цікаві розповіді про студентські будні, кумедні історії, яскраві моменти – про це та багато іншого поговорили присутні.

Відбулася урочиста посвята першокурсників ФПП ТНПУ

серпень 29, 2021

Відбулася урочиста посвята першокурсників ФПП ТНПУ

Коли перегорнута остання сторінка книги, це стає щасливою можливістю розгорнути нову. Так і останні літні дні цьогоріч ознаменувалися для першокурсників початком нового – вони стали студентами факультету педагогіки і психології ТНПУ.

Менеджери проєкту

серпень 26, 2021

Менеджери проєкту "Дитячий квест-табір "Friends"" зустрілися із стейкхолдерами

Проєкт реалізується в рамках конкурсу соціальних ідей у Тернопільській області за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні в партнерстві з ГО «Молодіжна платформа»

Проєкт ФПП ТНПУ переміг у пітчингу проєктів від Британської Ради

серпень 07, 2021

Проєкт ФПП ТНПУ переміг у пітчингу проєктів від Британської Ради

Раді поділитися, що ідея створення дитячого квест-табору «Friends» перемогла в обласному пітчингу проєктів соціальної дії 2021 року.

У вирі позитивних емоцій: дитячий табір «Смайлик -ТНПУ» в дії!

серпень 04, 2021

У вирі позитивних емоцій: дитячий табір «Смайлик -ТНПУ» в дії!

Неймовірно насичений тиждень відбувся на факультеті педагогіки і психології в ТНПУ з 26 по 30 липня, адже відкрився дитячий табір для дошкільнят «Смайлик -ТНПУ». Емоцій не стримуватимемо, бо тільки в ТНПУ є відважна громада, яка не боїться робити найкраще для найменших.

Яскраво завершилася робота літнього табору «Промінчик» на ФПП ТНПУ!

червень 30, 2021

Яскраво завершилася робота літнього табору «Промінчик» на ФПП ТНПУ!

Вчора останній день працював літній табір з денним перебуванням «Промінчик» на факультеті педагогіки і психології ТНПУ ім. В. Гнатюка. Упродовж 10 днів вихованці табору брали участь у виховних заходах, конкурсах, естафетах.

На ФПП ТНПУ успішно завершилися державні іспити у бакалаврів

червень 19, 2021

На ФПП ТНПУ успішно завершилися державні іспити у бакалаврів

Сьогодні на факультеті педагогіки і психології ТНПУ успішно завершилися державні іспити у бакалаврів. Студенти, які навчалися упродовж 2 або 4 років, отримали омріяні кваліфікації вчителя початкової школи і вихователя дітей раннього та дошкільного віку, вже чекають своїх дипломів.

Вітаємо Ратушняк Наталю Олегівну з успішним захистом кандидатської дисертації!

червень 18, 2021

Вітаємо Ратушняк Наталю Олегівну з успішним захистом кандидатської дисертації!

Вітаємо Ратушняк Наталю Олегівну, асистентку кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти факультету педагогіки і психології, з успішним захистом кандидатської дисертації зі спеціальності 013 Початкова освіта, а також наукового керівника проф.Чайку В.М.