Завершилася робота дитячого квест-табору

жовтень 08, 2021

Завершилася робота дитячого квест-табору "Friends"

Проєкт реалізується в рамках конкурсу соціальних ідей у Тернопільській області за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні в партнерстві з ГО «Молодіжна платформа»

Студенти ФПП ТНПУ взяли участь у молодіжному українсько-польському обміні

жовтень 06, 2021

Студенти ФПП ТНПУ взяли участь у молодіжному українсько-польському обміні

В період з 27.09.2021 по 02.10.2021 студенти факультету педагогіки і психології ТНПУ взяли участь у молодіжному українсько-польському обміні «Вийди за межі схеми» („Wyjść poza schemat”) у Барлінеку, що на північному заході Польщі.

«Імпровізують усі» на ФПП ТНПУ

жовтень 04, 2021

«Імпровізують усі» на ФПП ТНПУ

Вчитель – це артист, який вміло виконує різноманітні ролі. Тож сьогодні на факультеті педагогіки і психології ТНПУ відбулося шоу «Імпровізують усі», просвячене Дню працівника освіти.

На ФПП ТНПУ відкрито НУШівський центр!

жовтень 04, 2021

На ФПП ТНПУ відкрито НУШівський центр!

Творча лабораторія дошкільної та початкової освіти (НУШівський центр) – це ще одне досягнення команди факультету педагогіки і психології та університету. Саме сьогодні, 4 жовтня, вона розпочала свою роботу.

Триває діяльність квест-табору

жовтень 01, 2021

Триває діяльність квест-табору "Friends"

Зустріч ректора ТНПУ із студентами з НПУ Драгоманова

жовтень 01, 2021

Зустріч ректора ТНПУ із студентами з НПУ Драгоманова

В рамках програми академічної мобільності "SAM" відбулася зустріч ректора ТНПУ із студентами НПУ Драгоманова

Розпочався обмін студентами ФПП НПУ ім. М. Драгоманова та ФПП ТНПУ ім. В. Гнатюка

вересень 30, 2021

Сьогодні розпочався обмін студентами НПУ ім. М. П. Драгоманова та ТНПУ ім. В. Гнатюка. До програми академічної мобільності долучилися студенти факультету педагогіки і психології ТНПУ.

вересень 26, 2021

Розпочався Крайовий форум освітян «Освіта - енергія майбутнього. Нові грані розвитку освіти!». Щиро вітаємо учасників форуму і запрошуємо усіх освітян доєднуватися до нас! Онлайн-трансляція доступна на офіційному ютуб-каналі ТНПУ.

Продовжуємо роботу з реалізації проєкту Дитячого квест-табору «Friends»

вересень 24, 2021

Продовжуємо роботу з реалізації проєкту Дитячого квест-табору «Friends»