Дитячий табір «Промінчик» на ФПП в дії!

червень 14, 2021

Дитячий табір «Промінчик» на ФПП в дії!

З 14 по 20 червня на базі ФПП діє дитячий літній табір «Промінчик». З дітьми повсякчас професійно працюють студенти факультетів педагогіки і психології, іноземних мов, музичного мистецтва і фізичного виховання.

Відбувся захист кваліфікаційних наукових робіт бакалаврів-психологів

червень 04, 2021

Відбувся захист кваліфікаційних наукових робіт бакалаврів-психологів

Дорогі наші бакалаври-психологи! Щойно завершився захист Ваших кваліфікаційних наукових робіт.

День факультету педагогіки і психології

червень 03, 2021

День факультету педагогіки і психології

Усім шлемо найщиріші вітання з нагоди святкування Дня факультету педагогіки і психології ТНПУ!

3 червня о 12:00 розпочнеться святкування Дня факультету педагогіки і психології!

червень 02, 2021

Вже завтра, 3 червня о 12:00 розпочнеться святкування Дня факультету педагогіки і психології ТНПУ ім. В. Гнатюка! Запрошуємо усіх до перегляду телепрограми "Факультет на декана" у наших соціальних мережах!

У «Смайлику-ТНПУ» відсвяткували Міжнародний день захисту дітей

червень 01, 2021

У «Смайлику-ТНПУ» відсвяткували Міжнародний день захисту дітей

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у дитячу інтерактивно-розвивальну кімнату "Смайлик-ТНПУ" ФПП завітали вихованці 2-гої молодшої групи "Колосок" ЗДО № 18.

У «Смайлик-ТНПУ» ФПП завітали маленькі гості із Козівської ОТГ

травень 26, 2021

У «Смайлик-ТНПУ» ФПП завітали маленькі гості із Козівської ОТГ

У межах співпраці ТНПУ із Козівською ОТГ у дитячій інтерактивно-розвивальній кімнаті «Смайлик–ТНПУ» факультету педагогіки і психології було організовано заняття із дітьми різновікової групи Покропивнянського ЗДО «Пролісок».

Відбулися Збори трудового колективу ФПП та Вчена рада факультету

квітень 29, 2021

Відбулися Збори трудового колективу ФПП та Вчена рада факультету

Відбулися Збори трудового колективу факультету педагогіки та психології, а також Вчена рада факультету.

23 квітня - Всесвітній День книги й авторського права

квітень 23, 2021

23 квітня - Всесвітній День книги й авторського права

Група мПО-11 щиро хоче привітати студентів та викладачів з цим днем! Тому з нагоди свята магістранти під керівництвом проф. Я. П. Кодлюк підготували пізнавальну інформацію про виникнення, шлях та значення книги.

Триває робота експертної групи з акредитації ОНП 012 Дошкільна освіта

квітень 23, 2021

Триває робота експертної групи з акредитації ОНП 012 Дошкільна освіта

22.04.2021р. - 24.04.2021 р. триває робота експертної комісії з акредитації освітньо-наукової програми «Дошкільна освіта» третього рівня вищої освіти за спеціальністю 012 Дошкільна освіта.