Наша гордість  - це наші випускники!

Май 13, 2020

Наша гордість - це наші випускники!

Випускники факультету педагогіки і психології сьогодні з гордістю згадують найщасливіші роки свого життя! Адже, навчання в ТНПУ – це не лише лекції та практичні, це нові зустрічі, нові друзі, нові знайомства та перспективне майбутнє.

Відповідає декан факультету педагогіки і психології ТНПУ!

Май 11, 2020

Відповідає декан факультету педагогіки і психології ТНПУ!

Впродовж тижня було зібрано актуальні запитання від потенційних абітурієнтів ТНПУ щодо особливостей вступної кампанії 2020.

Магістранти спеціальності «Соціальна робота»  факультету педагогіки та психології ТНПУ  започаткували челендж

Май 08, 2020

Магістранти спеціальності «Соціальна робота» факультету педагогіки та психології ТНПУ започаткували челендж

Магістрантка факультету педагогіки і психології Настя Лужецька 8 травня 2020 р. у своєму віжео закликає до нового челенджу.

Шановний абітурієнте!  Факультет педагогіки і психології ТНПУ  запрошує до своєї дружньої команди!

Апрель 29, 2020

Шановний абітурієнте! Факультет педагогіки і психології ТНПУ запрошує до своєї дружньої команди!

Факультет педагогіки і психології ТНПУ запрошує до своєї дружньої команди!

Вивчай та розрізняй:  запрошуємо на вебінар з академічної доброчесності 30 березня

Март 25, 2020

Вивчай та розрізняй: запрошуємо на вебінар з академічної доброчесності 30 березня

Академічна доброчесність: робота з закладами повної загальної середньої освіти та ІППО Вебінар. 30 березня. Початок о 11:00

Триває педагогічна практика студентів факультету в школах м. Тернополя

Февраль 28, 2020

Триває педагогічна практика студентів факультету в школах м. Тернополя

Студенти факультету педагогіки і психології спеціальності «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» (спеціалізація «Вчитель початкової школи») проходять педагогічну практику в школах м. Тернополя

Факультет педагогіки і психології ТНПУ запрошує на навчання у магістратуру

Факультет педагогіки і психології ТНПУ запрошує на навчання у магістратуру

Факультет педагогіки і психології ТНПУ запрошує на навчання у магістратуру за спеціальністю 073 Менеджмент (Управління навчальним закладом).

Сюрприз від факультету педагогіки і психології ТНПУ:  вечірка спогадів від викладачів

Февраль 20, 2020

Сюрприз від факультету педагогіки і психології ТНПУ: вечірка спогадів від викладачів

Колектив викладачів факультету педагогіки і психології - це не лише професіонали своєї справи, а вмілі актори, які перевтілюються в різні ролі заради свята для своїх найкращих студентів.

Олімпіада з психології для старшокласників

Олімпіада з психології для старшокласників

Цікава подія відбулася 19 лютого 2020 року в стінах загальноосвітньої школи № 18 – психологічна олімпіада для старшокласників «Психотерапевт власного Я». Організатором виступив Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу. Змагалися фіналісти з різних шкіл м. Тернополя, які визначилися після двох попередніх відбіркових етапів.