Шановний абітурієнте!  Факультет педагогіки і психології ТНПУ  запрошує до своєї дружньої команди!

квітень 29, 2020

Шановний абітурієнте! Факультет педагогіки і психології ТНПУ запрошує до своєї дружньої команди!

Факультет педагогіки і психології ТНПУ запрошує до своєї дружньої команди!

Вивчай та розрізняй:  запрошуємо на вебінар з академічної доброчесності 30 березня

березень 25, 2020

Вивчай та розрізняй: запрошуємо на вебінар з академічної доброчесності 30 березня

Академічна доброчесність: робота з закладами повної загальної середньої освіти та ІППО Вебінар. 30 березня. Початок о 11:00

Триває педагогічна практика студентів факультету в школах м. Тернополя

лютий 28, 2020

Триває педагогічна практика студентів факультету в школах м. Тернополя

Студенти факультету педагогіки і психології спеціальності «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» (спеціалізація «Вчитель початкової школи») проходять педагогічну практику в школах м. Тернополя

Факультет педагогіки і психології ТНПУ запрошує на навчання у магістратуру

Факультет педагогіки і психології ТНПУ запрошує на навчання у магістратуру

Факультет педагогіки і психології ТНПУ запрошує на навчання у магістратуру за спеціальністю 073 Менеджмент (Управління навчальним закладом).

Сюрприз від факультету педагогіки і психології ТНПУ:  вечірка спогадів від викладачів

лютий 20, 2020

Сюрприз від факультету педагогіки і психології ТНПУ: вечірка спогадів від викладачів

Колектив викладачів факультету педагогіки і психології - це не лише професіонали своєї справи, а вмілі актори, які перевтілюються в різні ролі заради свята для своїх найкращих студентів.

Олімпіада з психології для старшокласників

Олімпіада з психології для старшокласників

Цікава подія відбулася 19 лютого 2020 року в стінах загальноосвітньої школи № 18 – психологічна олімпіада для старшокласників «Психотерапевт власного Я». Організатором виступив Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу. Змагалися фіналісти з різних шкіл м. Тернополя, які визначилися після двох попередніх відбіркових етапів.

«Любові немає меж»

лютий 16, 2020

«Любові немає меж»

У День всіх закоханих на факультеті педагогіки і психології прошуміло свято "Любові немає меж", яке запам'яталося кожному цікавими конкурсами, дзвінкими піснями та веселими інсценізаціями. Кожен міг зробити світлину на фоні фотозони виготовленою власноруч студентами першого курсу!

Обговорення проєктів магістрантів факультету педагогіки і психології

лютий 10, 2020

Обговорення проєктів магістрантів факультету педагогіки і психології

Декан факультету педагогіки і психології зустрівся з магістрантами факультету педагогіки і психології спеціальностей "Соціальна робота", "Дошкільна освіта", "Початкова освіта". Магістранти презентували свої проєкти.

Кафедра психології розвитку та консультування ТНПУ провела для практичних психологів міста науково-методичний семінар   «Арт-терапевтичні технології у роботі практичного психолога»

січень 29, 2020

Кафедра психології розвитку та консультування ТНПУ провела для практичних психологів міста науково-методичний семінар «Арт-терапевтичні технології у роботі практичного психолога»

29 січня 2020 р. викладачі кафедри психології розвитку та консультування факультету педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка провели науково-методичний семінар на тему: «Арт-терапевтичні технології у роботі практичного психолога».