Вручення дипломів випускникам-бакалаврам на факультеті педагогіки і психології

серпень 06, 2020

Вручення дипломів випускникам-бакалаврам на факультеті педагогіки і психології

6 серпня 2020 року відбулося, по-особливому душевне, вручення дипломів випускникам-бакалаврам спеціальностей початкова та дошкільна освіта факультету педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

серпень 05, 2020

Наказ ТНПУ №158 від 3 серпня 2020 р. Про особливості проведення вступної кампанії в період продовження карантину на території університету

Приймальна комісія ТНПУ розпочала свою роботу!

серпень 05, 2020

Приймальна комісія ТНПУ розпочала свою роботу!

Тут ви можете знайти корисні посилання щодо роботи приймальної комісії

Ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк  вітає випускників-бакалаврів!

липень 20, 2020

Ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк вітає випускників-бакалаврів!

З радістю і гордістю випускає ТНПУ своїх бакалаврів!

липень 20, 2020

Відбудеться робота експертної групи в режимі відеозв’язку з акредитації освітньої програми третього (освітньо-наукового) рівня "Початкова освіта"

З 22 по 24 липня 2020 відбудеться робота експертної групи в режимі відеозв’язку з акредитації освітньої програми третього (освітньо-наукового) рівня "Початкова освіта"

липень 10, 2020

Відбудеться робота експертної групи в режимі відеозв’язку з акредитації освітньої програми третього (освітньо-наукового) рівня "Психологія"

З 13 по 15 липня 2020 відбудеться робота експертної групи в режимі відеозв’язку з акредитації освітньої програми третього (освітньо-наукового) рівня "Психологія"

Ректор ТНПУ проф.Богдан Буяк:   «Наші студенти практично всі працевлаштовані, і це головний показник закладу освіти»

липень 05, 2020

Ректор ТНПУ проф.Богдан Буяк: «Наші студенти практично всі працевлаштовані, і це головний показник закладу освіти»

Ректор ТНПУ ім. В.Гнатюка у інтерв’ю SHYLO QUESTION розповів про те, як справилися з освітніми процесами під час карантину. Університет гордиться своїми випускними. Богдан Богданович зазначив, що готується новий факультет для впровадження. Університет готовий приймати студентів навіть в офлайн форматі навчання. Більш детально у відео.

ТНПУ став лідером серед вишів області  у важливому рейтингу

червень 22, 2020

ТНПУ став лідером серед вишів області у важливому рейтингу

У квітні 2020 року сайтом Освіта.ua здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських закладів вищої освіти.

Круглий стіл «Зустріч зі стейкхолдерами освітніх програм»

червень 10, 2020

Круглий стіл «Зустріч зі стейкхолдерами освітніх програм»

Днями на факультеті педагогіки і психології ТНПУ був організований та проведений в дистанційному режимі науково-комунікативний захід «Зустріч зі стейкхолдерами освітніх програм» (у форматі круглого столу).