Державні іспити дистанційно розпочато   на факультеті педагогіки і психології ТНПУ

червень 01, 2020

Державні іспити дистанційно розпочато на факультеті педагогіки і психології ТНПУ

У святковий перший день літа, вперше Державний іспит складено дистанційно, в онлайн режимі, студентами спеціальності "Дошкільна освіта" факультету педагогіки і психології ТНПУ.

Триває співпраця ТНПУ та Coursera

травень 29, 2020

Триває співпраця ТНПУ та Coursera

Тернопільський національний педагогічний університет на період карантину отримав безкоштовний доступ до платформи онлайн-курсів Coursera в рамках проєкту Coursera for Campus. Здобувачі вищої освіти та викладачі факультету вже встигли взяти активну участь в онлайн навчанні з допомогою цього ресурсу.

Інтернет-конференція на факультеті педагогіки і психології ТНПУ

травень 22, 2020

Інтернет-конференція на факультеті педагогіки і психології ТНПУ

22 травня 2020 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Професійна компетентність учителя Нової української школи : формування, розвиток, становлення».

Декан факультету - Чайка Володимир Мирославович та весь колектив факультету педагогіки та психології вітає із ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

травень 21, 2020

Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них усім . Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

Факультет педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка запрошує на міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію

травень 21, 2020

22 травня 2020 року об 11:00 на базі факультету педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбудеться міжнародна науково-практична інтернет-конференція.

Запрошуємо вас до віртуальної екскурсії на факультет педагогіки і психології.

травень 18, 2020

Запрошуємо вас до віртуальної екскурсії на факультет педагогіки і психології.

Віртуальна подорож сучасними аудиторіями та єдиною в м.Тернопіль дитячою кімнатою "Смайлик-ТНПУ": сучасний освітній простір, інтерактива підлога, екоосвітні матеріали, та інші цікавинки допоможуть відчути себе студентом).

Наша гордість  - це наші випускники!

травень 13, 2020

Наша гордість - це наші випускники!

Випускники факультету педагогіки і психології сьогодні з гордістю згадують найщасливіші роки свого життя! Адже, навчання в ТНПУ – це не лише лекції та практичні, це нові зустрічі, нові друзі, нові знайомства та перспективне майбутнє.

Відповідає декан факультету педагогіки і психології ТНПУ!

травень 11, 2020

Відповідає декан факультету педагогіки і психології ТНПУ!

Впродовж тижня було зібрано актуальні запитання від потенційних абітурієнтів ТНПУ щодо особливостей вступної кампанії 2020.

Магістранти спеціальності «Соціальна робота»  факультету педагогіки та психології ТНПУ  започаткували челендж

травень 08, 2020

Магістранти спеціальності «Соціальна робота» факультету педагогіки та психології ТНПУ започаткували челендж

Магістрантка факультету педагогіки і психології Настя Лужецька 8 травня 2020 р. у своєму віжео закликає до нового челенджу.