Відбулося опитування батьків учасників дитячого квест-табору

жовтень 28, 2021

Відбулося опитування батьків учасників дитячого квест-табору "Friends"

Анкетування пройшли 33 особи. Під час опитування батьків учасників дитячого квест-табору "Friends" з'ясовано, що 97% батьків задоволені участю дитини у квест-таборі; 3% - задоволені посередньо. 93,9% батьків вважають, що мета діяльності табору реалізована повністю, 6,1% - посередньо.

жовтень 20, 2021

"SAM Україна": представники ФПП ТНПУ відвідали ЗДО «WonderLand»

Під час робочого візиту представники факультету педагогіки і психології ТНПУ ім. В. Гнатюка відвідали ЗДО «WonderLand» у м.Київ, у якому проходять практику студентки ФПП ТНПУ, які беруть участь у програмі обміну студентів "SAM Україна" та зараз навчаються у НПУ ім. М. Драгоманова.

Представники ФПП ТНПУ та педагогічного факультету НПУ підписали договір про співпрацю

жовтень 20, 2021

Із робочим візитом 19 жовтня представники факультету педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка завітали на педагогічний факультет Національного педагогічного університету ім.М. Драгоманова. Гостей гостинно зустрів декан факультету проф.Тарас Олексійович Олефіренко.

SAM Україна: студентки ФПП ТНПУ навчаються у НПУ ім.М.Драгоманова

жовтень 14, 2021

SAM Україна: студентки ФПП ТНПУ навчаються у НПУ ім.М.Драгоманова

Тернопільські студентки у столичному вузі відвідали лабораторію кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти, де ознайомились з освітнім середовищем та сутністю ігрового та діяльнісного підходів у навчанні дітей дошкільного віку. Разом із викладачами професоркою Г.Г. Цвєтковою, доцентами Довбнею С.О., Левінець Н.В., Ступак О.Ю. дівчата відвідали картинну галерею гуманітарного корпусу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

SAM Україна триває: студентки з Києва - в Тернополі

жовтень 13, 2021

SAM Україна триває: студентки з Києва - в Тернополі

Триває програма студентської академічної мобільності (SAM Україна), яка є частиною програми House of Europe, фінансується Європейським Союзом та реалізується Британською Радою. У студентському обміні беруть участь здобувачі освіти педагогічного факультету НПУ імені М. Драгоманова та факультету педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Студенти спеціальності Дошкільна освіта готуються до практики

жовтень 12, 2021

Студенти спеціальності Дошкільна освіта готуються до практики

Заняття відбуваються у дитячій ігровій інтерактивно-розвивальній кімнаті «Смайлик-ТНПУ». Тут усе, як у садочку: стільці, столики, меблі, дитячі осередки й дидактичне наповнення. Ми вчимося готувати середовище групової кімнати для заняття: доречно розставити столики, розмістити дітей, подбати про рух і мобільність, пам'ятаючи про безбар’єрність.

Профорієнтаційна зустріч з випускниками шкіл та коледжів на ФПП ТНПУ

жовтень 12, 2021

Профорієнтаційна зустріч з випускниками шкіл та коледжів на ФПП ТНПУ

Відбулася профорієнтаційна зустріч з випускниками шкіл та коледжів на факультеті педагогіки і психології ТНПУ в онлайн-форматі.

Екскурсія у Зарваницю для студентів НПУ ім. М. Драгоманова

жовтень 10, 2021

Екскурсія у Зарваницю для студентів НПУ ім. М. Драгоманова

Очолили екскурсію декан факультету педагогіки і психології проф. Володимир Чайка та заступник декана доцент Оксана Писарчук. Натхненним екскурсоводом групи був Мирослав Юрків, який в найтонших історичних деталях розповів про виникнення Марійського духовного центру УГКЦ у с. Зарваниця.

Cтудентки НПУ ім. М. Драгоманова продовжують пізнавати Тернопіль

жовтень 10, 2021

Cтудентки НПУ ім. М. Драгоманова продовжують пізнавати Тернопіль

У суботу, 9 жовтня, студентки НПУ ім. М. Драгоманова за програмою обміну Erasmus+ продовжили пізнавати цікавинки файного міста. Все розпочалося з приємного кавування у ресторані у вигляді корабля – Ковчезі, що знаходиться у красивому парку «Топільче».