З новорічно-різдвяними святами!

грудень 31, 2020

З новорічно-різдвяними святами!

Дорогі студенти та викладачі ТНПУ! Щиро вітаємо вас із прийдешніми святами!

ТНПУ зустрічає новорічно-різдвяною атмосферою

грудень 29, 2020

ТНПУ зустрічає новорічно-різдвяною атмосферою

Святковий настрій наповнює душу, коли завітаєш в ТНПУ. Красуні-ялинки у неймовірних брендових прикрасах тішать погляд, а солодкі подарунки зігрівають новорічно-різдвяним теплом. Краса - навкруги. Любов до ТНПУ - у серці.

Остання пара зі

грудень 29, 2020

Остання пара зі "Вступу до спеціальності"

Цікаво сьогодні минула остання пара зі "Вступу до спеціальності" у групи ДО-11 під керівництвом викладачів О. Т. Писарчук та Н. О. Ратушняк.

Звітує майстерня святого Миколая «Чудоленд» факультету педагогіки і психології ТНПУ

грудень 23, 2020

Цьогоріч помічники Небесного Чудотворця працювали у двох режимах онлайн  та офлайн. Розпочалась робота із  неймовірного новорічного  декору корпусу. Різноманітні ялинки, гірлянди ручної роботи,  ялинкові прикраси, веселі сніговики - усе створює феєричний настрій  свята на факультеті педагогіки і психології.

Святий Миколай завітав в інтерактивно-розвивальну кімнату

грудень 19, 2020

Святий Миколай завітав в інтерактивно-розвивальну кімнату "Смайлик-ТНПУ"

Святий Миколай приходить до усіх чемних дітей. Він дарує найщедріші подаруночки, про які читає у листах. Але найкращий подарунок – це реальна зустріч із Небесним Отцем.

Нам сьогодні 1 рік! «Смайлик-ТНПУ» сьогодні святкує з дітками!

грудень 18, 2020

Нам сьогодні 1 рік! «Смайлик-ТНПУ» сьогодні святкує з дітками!

Рівно два роки тому, команда ФПП відділення початкової та дошкільної освіти виграла фінансування від Британської ради та ректорату ТНПУ на релізацію неймовірного проєкту: дитячої інтерактивно-розвивальної ігрової кімнати "Смайлик ТНПУ". Сьогодні, ми з теплими почуттями згадуємо шалений темп тижневої роботи над проєктом, усіма локаціями, сміхом та чудовою командною роботою.

Завітай у Майстерню Св. Миколая

грудень 15, 2020

Завітай у Майстерню Св. Миколая "Чудоленд"!

Запрошуємо дітей 5-6 років цікаво та весело провести День Святого Миколая (19 грудня 2020 року) у дитячій інтерактивно-розвивальній кімнаті "Смайлик-ТНПУ".Тривалість святкування - 2 години. На вас чекає зустріч із Небесним Чудотворцем, спільні ігри та розважальні завдання.

Стань помічником Святого Миколая!

грудень 15, 2020

Стань помічником Святого Миколая!

Стань частинкою "Чудоленду" факультету педагогіки та психології! Не пропусти можливість подарувати свято кожній дитині! Усі деталі в оголошенні. ЗБІР КОШТІВ, РЕЧЕЙ ТА КНИГ ДЛЯ МАЛЕЧІ ТРИВАЄ ДО ЧЕТВЕРГА 17.12.2020р. до 17:00.

Професора ФПП ТНПУ визнали  кращим психологом року

грудень 12, 2020

Професора ФПП ТНПУ визнали кращим психологом року

За пропаганду наукових знань і цикл наукових праць у галузі психології" у номінації "Кращий психолог 2020 року" присуджується премія Радчук Галині Кіндратівні! Українська психологічна асоціація виражає щиру подяку Радчук Г. K. та зичить натхненно продовжувати справу життя та досягати нових професійних висот!