Вітаємо вас, дорогі друзі, з Міжнародним днем рідної мови!

лютий 21, 2021

Вітаємо вас, дорогі друзі, з Міжнародним днем рідної мови!

Сьогодні, у час гаджетів, діджиталізації, smart-приладів, які роблять наше життя комфортним, допомагають раціонально розподілити час, мова залишається потужним інструментарієм комунікації, соціалізації, зрештою – гармонії в людських стосунках.

Love is... Факультет педагогіки і психології ТНПУ вітає із Днем усіх закоханих!

лютий 14, 2021

Love is... Факультет педагогіки і психології ТНПУ вітає із Днем усіх закоханих!

У цей морозний лютневий день факультет педагогіки і психології щиро вітає із чудовим святом – Днем усіх закоханих! ❤️ Як відомо, слово "любов" має безліч значень... А що ж під цим словом розуміють студенти ФПП?

Яскраві миттєвості вручення дипломів магістрам факультету педагогіки і психології ТНПУ

лютий 01, 2021

Яскравою палітрою приємних емоцій вигравало свято вручення дипломів магістрам факультету педагогіки і психології. Хоч був зимовий день, навколо панувало тепло: від здійснення мрій, від неймовірних спогадів, від надій на світле майбутнє.

Відбудеться вручення дипломів магістрам факультету педагогіки і психології

січень 29, 2021

Відбудеться вручення дипломів магістрам факультету педагогіки і психології

30.01.2021 відбудеться вручення дипломів магістрам факультету педагогіки і психології.

Нові обличчя факультету педагогіки і психології

січень 21, 2021

Нові обличчя факультету педагогіки і психології

ФПП ТНПУ розпочав 2021 рік із нових знайомств. 20-21 січня відбулися теплі зустрічі, хоча й в онлайн-режимі, із майбутніми абітурієнтами: випускниками шкіл та бакалаврату.

Слово - випускникам!

січень 20, 2021

Слово - випускникам!

Хто може краще розповісти про навчання, аніж випускники? Магістри факультету педагогіки і психології ТНПУ ім. В. Гнатюка (спеціальності "Менеджмент") діляться своїм досвідом.

Запрошуємо на навчання для здобуття освітнього ступеня

січень 19, 2021

Запрошуємо на навчання для здобуття освітнього ступеня "Магістр" зі спеціальності 073 Менеджмент! Детальніше - у буклеті.

Святкові зустрічі зі студентами фахових педагогічних коледжів міст Чорткова, Бродів, Самбора

січень 13, 2021

Старий Новий рік на факультеті педагогіки і психології ТНПУ розпочався із зустрічі зі студентами фахових педагогічних коледжів міст Чорткова, Бродів, Самбора в рамках Днів відкритих дверей.

Розпочинає роботу зимова школа для дошкільників!

січень 09, 2021

Розпочинає роботу зимова школа для дошкільників!

В інтерактивно-розвивальній кімнаті "Смайлик-ТНПУ"з 12 січня починає працювати ЗИМОВА ШКОЛА ДЛЯ ДОШКІЛЬНИКІВ. У програмі роботи - підготовка дитини до школи: - інтегровані заняття із усіх напрямків розвитку із використанням інтерактивної підлоги та найновіших освітніх технологій; - самостійна ігрова діяльність; - майстер-класи; - сюжетно-рольова гра; - ігри-естафети та багато іншого.