На ФПП ТНПУ починає працювати майстерня Святого Миколая

грудень 12, 2020

На ФПП ТНПУ починає працювати майстерня Святого Миколая "Чудоленд"

Із початком зими, коли надворі починає кружляти пухнастий сніг, коли у всіх панує передсвятковий настрій, вкотре на факультеті педагогіки і психології (відділення "Початкова та дошкільна освіта") починає працювати майстерня Святого Миколая "Чудоленд" (цьогоріч у двох формах: онлайн та офлайн). Помічники Небесного Чудотворця вже встигли зробити неймовірний новорічний декор корпусу. Різноманітні ялинки, гірлянди, прикраси ручної роботи у фоє, веселі сніговики на дверях кабінетів – усе це поспішає нагадати, що наступає час зимової казки.

✨В ТНПУ НА ФПП ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ✨

грудень 11, 2020

✨В ТНПУ НА ФПП ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ✨

✅Запрошуємо батьків та учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, коледжів і всіх, хто бажає, відвідати наш куніверситет.

Всесвітній день української хустки на ФПП

грудень 07, 2020

Всесвітній день української хустки на ФПП

Студенти відділення "Початкова і дошкільна освіта" вирішили дружно приєднатися до святкування і підготували флешмоб.

Міжнародний день студента 2020 на ФПП

листопад 19, 2020

Міжнародний день студента 2020 на ФПП

Яскраво, цікаво та весело відсвяткували цьогоріч Міжнародний день студента на факультеті педагогіки і психології (відділення "Початкова освіта"). Передаємо вам на світлинах неймовірні враження та щирі емоції.

День студента цьогоріч – такого на ФПП ще не було!

листопад 17, 2020

День студента цьогоріч – такого на ФПП ще не було!

Сьогодні із дотриманням всіх карантинних норм на факультеті педагогіки і психології (відділення "Початкова освіта") відбулося неймовірне святкування.

Співпраця між ЗВО України продовжується:  аспіранти та магістранти факультету педагогіки і психології провели лекцію  для студентства партнерських вишів

жовтень 21, 2020

Співпраця між ЗВО України продовжується: аспіранти та магістранти факультету педагогіки і психології провели лекцію для студентства партнерських вишів

19 жовтня 2020 року магістранти другого курсу та аспіранти факультету педагогіки і психології прочитали лекцію про системи дошкільної освіти у зарубіжних країнах для ЗВО України.

Викладачка кафедри педагогіки та менеджменту освіти ФПП - учасниця mini EdCamp Chortkiv

жовтень 13, 2020

10 жовтня 2020 року відбувся магістральний mini EdCamp Chortkiv на базі Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені О. Барвінського у дистанційній формі. Серед доповідачів були представники різних регіонів України, які ділилися власним успішним досвідом реалізації нестандартних підходів у вдосконалення освітнього середовища.

День працівника освіти онлайн на факультеті педагогіки і психології!

жовтень 05, 2020

День працівника освіти онлайн на факультеті педагогіки і психології!

Традиційно День працівника освіти (День вчителя) на факультеті педагогіки і психології це грандіозні дійства. Старшокурсники називають це свято другою посвятою, а випускники передають досвід першокурсникам.

З Міжнародним днем соціального педагога!

жовтень 02, 2020

З Міжнародним днем соціального педагога!

Шановні колеги, соціальні педагоги, викладачі та наші випускники ТНПУ ім. В. Гнатюка спеціальності соціальна педагогіка, вітаємо Вас із професійним святом!