Ділимося досвідом: аспіранти та магістранти ФПП ТНПУ імені В. Гнатюка прочитали лекцію для студентів Чернівецького національного університету  імені Ю. Федьковича

жовтень 01, 2020

30 вересня аспіранти та магістранти спеціальностей Дошкільна та Початкова освіта факультету педагогіки і психології ТНПУ імені Володимира Гнатюка у межах співпраці між ЗВО прочитали лекцію для бакалаврів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

День українського дошкілля на факультеті педагогіки і психології!

вересень 28, 2020

День українського дошкілля на факультеті педагогіки і психології!

Цьогоріч День українського дошкілля тернопільські діти нашого міста мали змогу безкоштовно побувати у дитячій інтерактивно-розвивальній ігровій кімнаті "Смайлик-ТНПУ". Маленькі гості брали участь у веселих естафетах, виконували запальні танці-зігріванці, виготовляли святкові листівки, розгадували чудеса інтерактивної підлоги, відчули себе справжніми альпіністами на скеледром.

Дорогі колеги, працівники дошкільної освіти,   вітаємо усіх з Днем українського дошкілля!

вересень 27, 2020

Дорогі колеги, працівники дошкільної освіти, вітаємо усіх з Днем українського дошкілля!

Від мудрості керівника дошкільного закладу, педагогічної майстерності, турботливості, уваги, розуміння вихователів та їх помічників, допомоги батьків залежить щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини.

Інклюзивно-ресурсний центр ТНПУ реалізував ідею відкритої онлайн-лекції «Інклюзивна освіта»

вересень 24, 2020

Підготовка майбутніх педагогів до роботи в умовах інклюзивного закладу освіти – один із пріоритетів роботи нашого університету. Крім реалізації відповідних навчальних дисциплін, у стінах ТНПУ ім.В.Гнатюка відбуваються різноманітні заходи, проєкти, тренінги, зустрічі, які допомагають не лише краще розібратися у філософії інклюзії, але й створити якісне освітнє середовище.

День першокурсника онлайн

вересень 19, 2020

День першокурсника онлайн

У святковій і дружній атмосфері 18 вересня на факультеті педагогіки і психології провели День Першокурсника! Студенти зустрічі, основною вимогою для яких були усмішки та святковий настрій, познайомилися із ректором ТНПУ - проф. Буяком Б.Б. проректором – Гевком І.В., деканом факультету педагогіки і психології - Чайкою В.М., його заступниками – Писарчук О.Т. та Чайковською Г.Б., кураторами груп, студентським активом та одногрупниками.

Засідання Програмної ради та зустріч із стейкхолдерами освітньої програми «Дошкільна освіта»

вересень 09, 2020

Увага! Інформація щодо поселення в гуртожитки ТНПУ ім.В.Гнатюка

серпень 18, 2020

Увага! Інформація щодо поселення в гуртожитки ТНПУ ім.В.Гнатюка

Поселення у студентські гуртожитки 2020 відбуватиметься в два етапи!

ТНПУ зайняв перше місце в рейтингу  закладів вищої освіти України!   Вітаємо!

серпень 13, 2020

ТНПУ зайняв перше місце в рейтингу закладів вищої освіти України! Вітаємо!

Днями інформаційний ресурс "Освіта.ua" представив громадськості педагогічні виші, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2020 року.

Будні приймальної комісії на факультеті педагогіки і психології

серпень 11, 2020

Будні приймальної комісії на факультеті педагогіки і психології

Приймальна комісія працює щоденно, включно з вихідними, для своїх найкращих абітурієнтів!