Відбулось засідання програмної ради ОПП

квітень 22, 2021

Відбулось засідання програмної ради ОПП "Управління навчальним закладом"

Сьогодні відбулось засідання програмної ради Освітньо-професІйної програми "Управління навчальним закладом". На засіданні обговорювались зміни, які були внесені у програму, з якими ознайомила гарант програми О.С.Боднар.

квітень 21, 2021

Відбудеться робота експертної групи в режимі відеозв’язку з акредитації освітньої програми третього (освітньо-наукового) рівня "Дошкільна освіта"

З 22 по 24 квітня 2021 відбудеться робота експертної групи в режимі відеозв’язку з акредитації освітньої програми третього (освітньо-наукового) рівня "Дошкільна освіта"

What is FPP?

What is FPP?

Цікаві миттєвості студентсько-викладацького життя на ФПП у форматі TikTok-тренду «What is FPP?».

Студенти ФПП розповіли про фартушковий театр

Студенти ФПП розповіли про фартушковий театр

Група ДО-21 ознайомлює студентів та майбутніх абітурієнтів з цікавими формами роботи з дітьми, які засвоїла під час навчання на факультеті педагогіки і психології ТНПУ.

Відбувся День відкритих дверей в ТНПУ та на ФПП

Відбувся День відкритих дверей в ТНПУ та на ФПП

Сьогодні відбувся День відкритих дверей в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. На жаль, через запровадження карантинних обмеження було обрано онлайн-формат. Захід розпочався із зустрічі з адміністрацією університету в особі ректора проф. Б. Б. Буяка та приймальною комісією ТНПУ, які доступно розповіли про цьогорічні особливості вступної кампанії.

Відбулося чергове засідання деканату ФПП

квітень 16, 2021

Відбулося чергове засідання деканату ФПП

Сьогодні в онлайн-режимі відбулося чергове засідання деканату факультету педагогіки і психології ТНПУ, незмінним модератором якого був декан В. М. Чайка. Під час зустрічі обговорили низку важливих питань.

ФПП вітає ТНПУ з 81 днем народження!

квітень 15, 2021

ФПП вітає ТНПУ з 81 днем народження!

Сьогодні - радісний день. Наш університет святкує свій 81-ий день народження. Факультет педагогіки і психології приєднується до усіх привітань та побажань, які сьогодні лунають звідусіль для найкращого та найріднішого університету. Чому ж студенти так люблять свою альма-матер? На це є багато відповідей...

Відбувся семінар «Особливості використання інструмента Kahoot у роботі зі студентами»

квітень 07, 2021

7 квітня на кафедрі психології розвитку та консультування ТНПУ ім. В.Гнатюка відбувся науково-методичний семінар «Особливості використання інструмента Kahoot у роботі зі студентами». Модератором виступила доцент Зоряна Михайлівна Адамська, яка поділилася з колегами досвідом застосування новітніх інтернет-платформ "Kahoot" та "Scrumblr".

Відбулося онлайн-засідання Вченої ради факультету педагогіки і психології ТНПУ

березень 22, 2021

Відбулося онлайн-засідання Вченої ради факультету педагогіки і психології ТНПУ

Сьогодні відбулося онлайн-засідання Вченої ради факультету педагогіки і психології ТНПУ, модератором якого був декан проф. В. М. Чайка. Запрошеним доповідачем була проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва проф. Г. І. Фальфушинська.