Сюрприз від факультету педагогіки і психології ТНПУ:  вечірка спогадів від викладачів

лютий 20, 2020

Сюрприз від факультету педагогіки і психології ТНПУ: вечірка спогадів від викладачів

Колектив викладачів факультету педагогіки і психології - це не лише професіонали своєї справи, а вмілі актори, які перевтілюються в різні ролі заради свята для своїх найкращих студентів.

Олімпіада з психології для старшокласників

лютий 20, 2020

Олімпіада з психології для старшокласників

Цікава подія відбулася 19 лютого 2020 року в стінах загальноосвітньої школи № 18 – психологічна олімпіада для старшокласників «Психотерапевт власного Я». Організатором виступив Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу. Змагалися фіналісти з різних шкіл м. Тернополя, які визначилися після двох попередніх відбіркових етапів.

«Любові немає меж»

лютий 16, 2020

«Любові немає меж»

У День всіх закоханих на факультеті педагогіки і психології прошуміло свято "Любові немає меж", яке запам'яталося кожному цікавими конкурсами, дзвінкими піснями та веселими інсценізаціями. Кожен міг зробити світлину на фоні фотозони виготовленою власноруч студентами першого курсу!

Обговорення проєктів магістрантів факультету педагогіки і психології

лютий 10, 2020

Обговорення проєктів магістрантів факультету педагогіки і психології

Декан факультету педагогіки і психології зустрівся з магістрантами факультету педагогіки і психології спеціальностей "Соціальна робота", "Дошкільна освіта", "Початкова освіта". Магістранти презентували свої проєкти.

Кафедра психології розвитку та консультування ТНПУ провела для практичних психологів міста науково-методичний семінар   «Арт-терапевтичні технології у роботі практичного психолога»

січень 29, 2020

Кафедра психології розвитку та консультування ТНПУ провела для практичних психологів міста науково-методичний семінар «Арт-терапевтичні технології у роботі практичного психолога»

29 січня 2020 р. викладачі кафедри психології розвитку та консультування факультету педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка провели науково-методичний семінар на тему: «Арт-терапевтичні технології у роботі практичного психолога».

Інтерактивно-розвивальна кімната   «Смайлик ТНПУ» розпочала свою роботу!

грудень 21, 2019

Інтерактивно-розвивальна кімната «Смайлик ТНПУ» розпочала свою роботу!

У прекрасні і уже чарівні для нас грудневі дні відбулося урочисте відкриття нашого проєкту інтерактивно-розвивальна кімната «Смайлик-ТНПУ», який був переможцем у конкурсі проєктів від Британської ради (розробники - Теслюк О., Руденський Р., Кравець О., Демчук М., Шишак А., Тизьо М., Писарчук О.)

Практика – це завжди свято для студентів нашого факультету

грудень 21, 2019

Практика – це завжди свято для студентів нашого факультету

Цьогоріч, студенти факультету педагогіки і психології (група ПО-22) проходили педагогічну практику в ЗДО №18 Тернополя. Адміністрація та вихователі закладу радо прийняли нас у свою дружню команду: із доброзичливістю, розумінням та повагою давали цінні поради та настанови, які допомагали у роботі з дітками.

Студенти факультету  педагогіки і психології ТНПУ та дошкільнята м.Тернопіль - помічники св.Миколая

грудень 19, 2019

Студенти факультету педагогіки і психології ТНПУ та дошкільнята м.Тернопіль - помічники св.Миколая

У переддень свята, 18 грудня студенти факультету педагогіки і психології разом з деканом Чайкою В.М. відвідали Петриківський дитячий будинок-інтернат.

На факультеті провели  справжні Андріївські вечорниці

грудень 12, 2019

На факультеті провели справжні Андріївські вечорниці

Вчора, 12 грудня, на факультеті педагогіки та психології ТНПУ відбулися справжні Андріївські вечорниці. Дівчата ворожили, хлопці кусали калиту, усі разом танцювали, співали та частувалися різними смаколиками. Весело відбувалися забави та конкурси.