Безсмертне слово Кобзаря

березень 18, 2021

Безсмертне слово Кобзаря

Сьогодні, 18 березня, на факультеті педагогіки і психології ТНПУ вшанували пам’ять українського пророка, письменника, художника, мислителя Тараса Шевченка. Його творчість завжди була актуальною, а його віщі слова написані для багатьох поколінь.

На факультеті педагогіки і психології ТНПУ відбувся воркшоп «Інноваційні дидактичні засоби у ЗДО»

березень 12, 2021

Працювати із сучасними дітьми може тільки той педагог, який постійно прагне до особистого професійного розвитку. Під таким лозунгом на факультеті педагогіки і психології ТНПУ відбувся воркшоп «Інноваційні дидактичні засоби у ЗДО» разом зі студентами та аспірантами спеціальностей початкова та дошкільна освіта!

Якісна співпраця інтерактивно-розвивальної кімнати

березень 09, 2021

Якісна співпраця інтерактивно-розвивальної кімнати "Смайлик-ТНПУ" та ЗДО м. Тернополя триває

Сьогодні у новітньому освітньо-розвивальному середовищі із дотриманням карантинних вимог працювали вихованці другої середньої групи "Колосок" ЗДО №18 м.Тернопіль (вихователь - магістрантка ФПП Кріса О.).

Відбулося онлайн-засідання деканату факультету педагогіки і психології

березень 09, 2021

Відбулося онлайн-засідання деканату факультету педагогіки і психології

Сьогодні, 9 березня, відбулося онлайн-засідання деканату факультету педагогіки і психології. Декан проф. В. М. Чайка ознайомив присутніх із основними питаннями ректорату. Під час зустрічі вирішено поточні завдання, з'ясовано робочі питання.

Приймальна комісія ТНПУ повідомляє: 5 березня завершується реєстрація для участі в основній сесії ЗНО

березень 03, 2021

Акцентуємо увагу, усіх, хто прагне вступати до закладів вищої освіти цьогоріч, що успішно складене ЗНО є обов'язковою умовою вступу на основі повної загальної середньої освіти та ОКР "Молодший спеціаліст", незалежно від форми здобуття освіти та джерела фінансування.

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів факультету педагогіки і психології посилити свої позиції на майбутньому вступному конкурсі – взяти участь в Олімпіаді-2021

березень 03, 2021

Цього року, відповідно до «Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», ТНПУ  організує фахові олімпіади.

березень 02, 2021

"Допомогти так легко": благодійний ярмарок в ТНПУ

Сьогодні в ТНПУ в реальному режимі та онлайн відбувся благодійний ярмарок, який вкотре довів, що ТНПУ – це єдина команда. Студенти усіх факультетів відгукнулися на прохання друзів із факультету педагогіки і психології, об’єдналися та активно долучилися до збору коштів.

2 березня - благодійний ярмарок в ТНПУ

березень 01, 2021

2 березня - благодійний ярмарок в ТНПУ

Допоможімо врятувати маленького хлопчика Арсенка. Ми віримо, що світ наповнений добрими людьми, і ваше добро вернеться вам устократ.

Слово-спогад про «світло нагірнеє»

лютий 25, 2021

Слово-спогад про «світло нагірнеє»

Слово-спогад про «світло нагірнеє» – так назвали ми нашу присвяту Лесі Українці з нагоди її 150-річного ювілею. Провели цей захід студенти факультету педагогіки і психології (група ПО-21).