Профорієнтаційна зустріч на ФПП ТНПУ

березень 15, 2022

Профорієнтаційна зустріч на ФПП ТНПУ

15.03.2022 відбулася профорієнтаційна зустріч з випускниками шкіл та коледжів на ФПП ТНПУ.

Відбувся вебінар «Психологія – професія майбутнього»

лютий 08, 2022

Відбувся вебінар «Психологія – професія майбутнього»

05.02.2022р. викладачі кафедри психології розвитку та консультування факультету педагогіки та психології факультету педагогіки і психології ТНПУ імені Володимира Гнатюка провели вебінар – профорієнтаційну зустріч з майбутніми абітурієнтами на тему: «Психологія – професія майбутнього».

Феєричний випуск магістрів ФПП ТНПУ-2021

лютий 01, 2022

Феєричний випуск магістрів ФПП ТНПУ-2021

Урочисто та хвилююче на факультеті педагогіки і психології відбулося вручення дипломів магістрам. Понад 250 дипломованих вихователів ЗДО, вчителів початкових класів, управлінців навчальних закладів, психологів, соціальних педагогів та робітників здобули ще одну свою маленьку перемогу.

На ФПП ТНПУ успішно відбулися захисти магістерських робіт

грудень 29, 2021

На ФПП ТНПУ успішно відбулися захисти магістерських робіт

Упродовж півтора року магістранти відділення ФПП ТНПУ «Початкова та дошкільна освіта. Менеджмент» відповідально працювали над своїми магістерськими дослідженнями.

Практика майбутніх психологів бізнесу і управління

грудень 28, 2021

Практика майбутніх психологів бізнесу і управління

Студенти першого курсу факультету педагогіки і психології, які здобувають спеціальність «Психолог бізнесу і управління» на бакалаврському і магістерському рівнях успішно завершили практику. У бакалаврів ознайомлювальна практика передбачала відвідування різних установ, в яких працює психолог, з`ясування професійних навичок і умінь, необхідних для виконання посадових обовязків, складання професіограми психолога тощо.

Співпраця інженерно-педагогічного факультету та факультету педагогіки і психології ТНПУ заради якісної освіти

грудень 15, 2021

До тих, хто був чемним увесь рік, Миколай приходить швидше. Тому сьогодні представники кафедри сфери обслуговування, технологій та охорони праці інженерно-педагогічного факультету (завідувач кафедри Т. П. Сорока та викладач кафедри Ю. В. Сокотов) подарували дитячій інтерактивно-розвивальній кімнаті «Смайлик-ТНПУ» бізікуб.

Підсумки участі факультету педагогіки і психології ТНПУ ім. В. Гнатюка та педагогічного факультету НПУ ім. М. Драгоманова у програмі «SAM Україна»

грудень 01, 2021

Відбулося підбиття підсумків студентської академічної мобільності між факультетом педагогіки і психології ТНПУ ім. В. Гнатюка та педагогічним факультетом НПУ ім. М. Драгоманова. Обмін здійснювався між здобувачами освіти другого курсу бакалаврського рівня спеціальності «Дошкільна освіта».

Вперше відбулася підсумкова конференція щодо проходження навчально-педагогічної практики разом із дітьми!

листопад 29, 2021

Так практика в карантинних умовах - це ще та задача! Але студенти 2-го курсу спеціальності Дошкільна освіта (ДО-21) та студенти педагогічного факультету НДУ ім. М. Драгоманова, які навчаються на ФПП ТНПУ за обміном за сприяння Британської Ради, впоралися з ним разом з прекрасним вихователем Крісою О.В. та дошкільнятами ЗДО №18 (керівники практики - Писарчук О.Т та Руденський Р.Є.).

листопад 23, 2021

Триває навчально-педагогічна практика студентів 2-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта» та студентів Київського національного університету ім. М. Драгоманова, які беруть участь в програмі студентської академічної мобільності (SAM Україна) як складової програми House of Europe (фінансування Європейським Союзом).