Відбулася посвята в першокурсники

вересень 17, 2022

Відбулася посвята в першокурсники

Сьогодні родина ФПП стала більшою. Урочисто відбулася посвята студентів-першокурсників ТНПУ. Хоч в душі сум, та ми - незламні. Продовжуємо жити, працювати, вчитися та формувати знаюче та сильне духом покоління українців.

Корисні посилання для абітурієнтів

липень 12, 2022

Корисні посилання для абітурієнтів

Перелік корисних посилань, що стосуються Вступної кампанії 2022.

Відбулося засідання Програмної ради спеціальності  053 Психологія

червень 22, 2022

Відбулося засідання Програмної ради спеціальності 053 Психологія

21 червня 2022 року  на кафедрі психології розвитку та консультування  факультету педагогіки і психології  Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулося чергове засідання Програмної ради спеціальності 053 Психологія у змішаному форматі.

Гостьова онлайн-лекція з програмотворення та підручникотворення

червень 16, 2022

Гостьова онлайн-лекція з програмотворення та підручникотворення

11 червня 2022 року для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП 013 Початкова освіта Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках викладання навчальної дисципліни «Організація та управління в початковій школі: правові аспекти управління» відбулася гостьова онлайн-лекція.

На ФПП ТНПУ відбувся День відкритих дверей

червень 03, 2022

На ФПП ТНПУ відбувся День відкритих дверей

На факультеті педагогіки і психології ТНПУ відбувся День відкритих дверей. Незмінним модератором зустрічі був декан ФПП проф.Чайка В.М.. Із вітальним словом виступив ректор ТНПУ проф. Буяк Б.Б..

ФПП ТНПУ запрошує на День відкритих дверей

травень 31, 2022

ФПП ТНПУ запрошує на День відкритих дверей

1 червня 2022 р. - День відкритих дверей на факультеті педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка! Деталі - в оголошенні!

На ФПП ТНПУ відбулися відкрита лекція та онлайн-івент «День вишиванки» від колег з ХНПУ ім.Г.С.Сковороди

травень 19, 2022

19.05.2022 року на факультеті педагогіки і психології для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Початкова освіта» ТНПУ відбулася відкрита гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри початкової і професійної освіти, декана факультету початкового навчання ХНПУ ім. Г.С.Сковороди Довженко Т. О..

Професійне становлення студентів 2 курсу заочної форми навчання ОП «Логопедія. Спеціальна психологія» під час проходження пропедевтичної практики

березень 31, 2022

Цьогоріч студенти 2 курсу ОП «Логопедія. Спеціальна психологія» мають можливість набути практичного досвіду в процесі проходження Пропедевтичної (волонтерської) практики у закладах спеціальної освіти та у закладах загальної середньої освіти з інклюзивними класами.

Запрошуємо до участі у проєкті «СпівДія заради дітей»

березень 19, 2022

Запрошуємо до участі у проєкті «СпівДія заради дітей»

Мета проєкту: сприяти адаптації евакуйованих дітей віком від 5 до 12 років шляхом: ⁃ організації дозвілля та неформальних освітніх заходів; ⁃ створення дружнього простору; ⁃ надання психологічної та емоційної підтримки.